LOGISZTIKAI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk a Celitron Medical Technologies Kft. egy magyar gyártó cég, mely a kutatásra és a fejlesztésre helyezi a hangsúlyt a sterilizálás és a fertőzésveszélyes hulladékkezelési rendszerek terén.
Jelen vannak nemzetközi piacon is, világszerte több, mint 80 országban nyújtanak megoldást egészségügyi, gyógyszeripari és mezőgazdasági partnereik részére.

Számukra keressük most új kollégájukat

pozícióba.

Feladatok:
  • Projektekhez tartozó adminisztratív feladatok ellátása
  • Árajánlatok és megrendelések kezelése és SAP rendszerben történő rögzítése
  • Beszerzési feladatok ellátása, kapcsolattartás a beszállító cégekkel és a vállalat egyéb egységeivel
  • Logisztikai és fuvarszervezési feladatok ellátása
  • Aftersales tevékenység feladatainak támogatása
  • Fuvarszervezés és kapcsolódó számlázás
  • Export dokumentáció
  • Számlázás
Téged keresnek, ha az alábbi feltételek illenek Rád!

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Magabiztos közép szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek, kiemelten: Excel, Word
  • Jó kommunikációs készség és kiemelkedő szervezési, változáskezelési képesség
  • Rendszer és eredmény-orientáltság
  • Analitkikus szemlélet
  • Önálló, proaktív munkavégzés
Előnynek számít:
  • Felsőfokú végzettség
  • Logisztikai és vevőszolgálati tapasztalat
  • Informatikai tapasztalat
Amit kínálnak:
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Céges laptop, mobiltelefon
Foglalkoztatás jellege:
  • Teljes munkaidő
Munkavégzés helye:
  • 2600 Vác, Szent László út 36.

Amennyiben a leírtak illenek rád, és szívesen dolgoznál egy kihívásokkal teli, de nagy potenciállal rendelkező cégnél, ne habozz, jelentkezz!

Küldd el magyar nyelvű szakmai önéletrajzod a jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Partnerünk 1995 óta meghatározó szereplője a magyar felületkezelési szakmának. A technológia teljes vertikumát egyedüliként tudják nyújtani Magyarországon. Ügyfeleik számára segítséget biztosítanak a meglévő technológiák gazdaságos és szakszerű üzemeltetéséhez, illetve az új beruházások előkészítéséhez, meghatározásához is. Minden rendszerüket egyéni igényekre szabva terveznek meg és telepítik a beruházó telephelyén. Csapatukba keresünk új munkatársat

A hirdetés lejár 20 nap múlva

Partnerünk, 2006 óta van a jelen, az évek múlásával piacvezetővé vált a behajtással és követelésekkel kapcsolatos pénzügyi szolgáltatások nyújtásába. Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva

Ha rendelkezel legalább 3 év asszisztencia területén szerzett tapasztalattal és a kisujjadban van a pénzügyi adminisztráció, akkor itt a lehetőség számodra! Budapesti 10. Kerületi elektromos autók bérbeadásával, illetve kapcsolódó szolgáltatások értékesítésével foglalkozó Partnercégünk pénzügyi adminisztrációs csapatába keresünk határozott és tapasztalt munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 30 nap múlva