RESERVATION & REVENUE MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Vendéglátás, Idegenforgalom

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk a Mystery Hotel luxus szálloda Budapest belvárosában, a 6. kerületben található.
Budapest főbb látványosságai, mint a Parlament, Hősök tere és a Bazilika is sétatávolságra vannak a szállodától.

Bővülő csapatukba keresünk most új munkatársat

pozícióba.

Főbb feladatok:
  • Revenue Management riportok készítése
  • Trendek és innovációk monitorozása a szállodaiparban és a budapesti piacon
  • Versenytársak árazásának folyamatos nyomonkövetése
  • A szállodai PMS-be történő adatbevitel ellenőrzése
  • Különdíjas szerződések betöltése a PMS és GDS rendszereken belül
  • Szoros együttműködés az üzletfejlesztési igazgatóval
  • Tanácsadás a trendekről vagy változásokról
  • Szálloda bevételi stratégia optimalizálása
  • Részvétel a költségvetés kezelésében
  • Igény és szezon szerint csomagok készítése
  • A jövőbeli kereslet és árazási trendek előrejelzése
  • Kapcsolattartás utazási irodákkal és nagykereskedőkkel
  • Folyamatos információáramlás lebonyolítása a Front Office felé
Elvárások:
  • Legalább 1-2 év szállodában szerzett releváns tapasztalat
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete írásban és szóban
  • A bevételkezelési rendszerek és folyamatok jó ismerete
  • Erős és magabiztos Excel tudás
  • Erős kommunikációs és problémamegoldó készség
Előnyök:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Rate Tiger, SynXis, GDS programok ismerete
Amit kínálnak:
  • Versenyképes fizetés
  • Igényes munkakörnyezet
  • Munkaeszköz: laptop és telefon
  • Utazási támogatás
Munkaidő:
  • Napi 8 óra
Munkavégzés helye
  • 1064 Budapest, Podmaniczky u. 45.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el friss, magyar és/vagy angol nyelvű szakmai önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!