E-COMMERCE SPECIALISTA

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Pozíciószint: Specialista

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola / Technikum Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk 30 éve a villamosipari piacon az ország legszínvonalasabb szaküzleteivel működő, magyar tulajdonú vállalkozás.

A vállalat kiemelt hangsúlyt fektet a minőségre valamint a vevői elégedettségre, mely nagyban hozzájárult dinamikus növekedésükhöz.

Szakmai csapatukba keresnek új munkatársat akár azonnali kezdéssel az alábbi pozícióra:

Milyen feladataid lesznek:
  • E-kereskedelmi tevékenység folyamatos fejlesztése a webshop forgalom növekedése céljából,
  • Online kereskedelmi volumen tervezése, célszámok teljesülésének biztosítása,
  • Termékadatbázisok karbantartása és optimalizálása, valamint ár összehasonlító platformok menedzselése,
  • Webáruházakat érintő technikai problémák folyamatos monitoringja és azok javíttatása,
  • Aktív részvétel a honlap gyors és kényelmes vásárlói élményének biztosítását segítő fejlesztések kidolgozásában,
  • Webanalitikai és egyéb monitoring rendszerek állandó felügyelete és riportok készítése ROI fókusszal, valamint UI felépítésében való aktív részvétel,
  • Céghez kapcsolódó online tartalmak kezelése, aloldalak, landing oldalak létrehozása és tesztelése.
Mit várnak el ezért cserébe:
  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel és műszaki beállítottságúnak tartod magad,
  • Legalább 2-3 év tapasztalat webshop kezelésében (termékfeltöltés, akciózás, szerkesztés, adminfelület),
  • Magabiztosan használod a MS Office programokat, kifejezetten az Excel-t,
  • Analitikus gondolkodásmód jellemez. Nem riadsz meg a webanalitikai eszközök használatától sem (Google Analytics, Search Console, Hotjar, Data Studio),
  • Innovatív szemlélettel rendelkezel és nem riadsz meg új ötletek kipróbálásától sem.
Jó, ha rendelkezel:
  • Vectory és/vagy Shoprenter webáruház üzemeltetési ismerettel,
  • IT munkakörnyezetben szerzett tapasztalattal,
  • Villamossági termékek ismeretével.
Mit kínálnak ezért cserébe:
  • Az ország legszínvonalasabb szakkereskedésében dolgozhatsz,
  • Bérezés megegyezés szerint, továbbá bérenkívüli juttatással és negyedévente teljesítményalapú bónusszal jutalmazzuk a munkádat,
  • Egy, a piaci élmezőnyben levő szervezet tagja lehetsz, akik már közel 30 éve nyitották meg kapuikat,
  • Fiatalos, lendületes és legfőképpen mosolygós csapat vár,
  • Az előzőből kifolyólag jó hangulatú légkör.
Munkavégzés helye: Budapest, VIII. kerület (az 1-es villamos vonalán, jól megközelíthető helyen)

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig 7:00-15:00 vagy 9:00-17:00 óráig

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!