VILLANYSZERELŐ / TECHNIKUS (ÉPÜLETAUTOMATIKA)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest Országos

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk a Sonnerus 2010-ben alakult épületgépészeti automatika kivitelezéssel,
tervezéssel foglalkozó cég.

Számukra keresünk

pozícióba új munkatársat, épületfelügyeleti rendszerek kivitelezésére, karbantartására.

Frissen végzett pályakezdők és tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is egyaránt várják!

Munkakörhöz kapcsolódó feladatok
  • Vezérlőszekrény és terepi készülékek felszerelése, telepítése, bekötése
  • Telepített rendszerek helyszíni beüzemelése
  • Kábelnyomvonalak kiépítése szükséges kábelek behúzása
  • Épületautomatika rendszerek karbantartása és hibaelhárítása
  • Egyéb, a munkavégzés közben felmerülő villanyszerelési és villamos karbantartási munkák elvégzése
Ami szükséges a munkakör betöltéséhez:
  • Szakipari technikusi vagy szakmunkás képesítés
  • Alapvető villamos, automatika terv ismeret
  • „B” kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Önálló munkavégzés
  • Kreatív gondolkodásmód, megoldóképesség
  • Lojalitás
  • Csapatban való gondolkodás, együttműködés
  • Jó fizikai állóképesség
  • Alkalmazkodó képesség
Előnyt jelenthet, ha:
  • Épületgépészeti automatika rendszerek szerelésében van tapasztalatod
  • Érintésvédelmi szabványossági felülvizsgáló végzettséged van
Amire számíthatsz náluk:
  • Versenyképes juttatás
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér
  • Fiatalos csapatban zajló munka, baráti, családias légkör
  • Változatos munkavégzés, fejlődési lehetőség
Állás típusa
  • Teljes munkaidős

Munkavégzés helye:

  • Országos– Budapest központú iroda (XVIII. kerület)

Amennyiben a meghirdetett pozíciónk felkeltette érdeklődésed, akkor küldd el magyar nyelvű szakmai önéletrajzod nettó fizetési igényed megjelölésével együtt a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Budapest

Van releváns tapasztalatod rendszertelepítésben és egy remek fejlődési lehetőséget keresel? Ez a pozíció most NEKED szól! Partnerünk a beléptetőrendszerek specialistája. Jegyértékesítő és fizető parkoló rendszerek hardver/ szoftver fejlesztésével és értékesítésével foglalkozó, dinamikusan fejlődő vállalat. Csapata bővítése céljából keresi új kollégáját az alábbi pozíció betöltésére: RENDSZERTELEPÍTŐ

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Szakmunka | Fejér megye

Partnerünk saját fejlesztésű mikrohullámú nedvességtartalom méréssel foglalkozik. Kísérleti fejlesztések, kutatás-fejlesztés és saját termékeik értékesítése a portfoliójukhoz tartozik. Folyamatosan bővülő piaci igényeik kielégítésére szeretnék csapatukat bővíteni új műszaki ismeretek elsajátítására nyitott munkatárssal az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 20 nap múlva
Szakmunka | Országos

Partnerünk világszinten tölt be vezető szerepet a lemezek magas szintű megmunkálásában és feldolgozásában. A termékválasztásban megtalálhatók a lézeres vágórendszerek, élhajlítók, valamit a hozzájuk kötődő automatizálási és szoftveres megoldások. A szerviz csapat bővítése céljából keresünk új kollégát a következő munkakörbe: