ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Ügyfél-, Vevőszolgálat

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok írásban

Partnerünk a japán KYOCERA (dokumentumkezelési megoldások, napelemek és konyhai kerámia termékek) exkluzív disztribútora. Harminc éves múlttal rendelkezik a hazai piacon, amely idő alatt minden tekintetben dinamikusan fejlődött.

Ügyfélszolgálatuk minőségi és hatékony működéséhez keressük megbízható, kifejezetten hosszú távon gondolkodó munkatársukat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Service Desk jellegű feladatok:
    • Hibabejelentések, kérések, panaszok fogadása, rögzítése, kategorizálása (telefon, e-mail, web),
    • L1 support (FCR, elemzés, diagnosztizálás),
    • Eszkaláció, nyomkövetés,
    • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, szervizpartnerekkel, külföldi partnerekkel,
    • Szerviz munkalapok feldolgozása,
    • Számlák készítése,
    • Szerződések kezelése,
    • Szerviz, értékesítés, IT kommunikációjának összefogása,
    • Telephelyre érkező ügyfelek fogadása,
  • Back Office jellegű feladatok (posta kezelése, bejövő számlák, dokumentumok kezelése, kintlévőség kezelés, elemzések, riportok készítése, tárgyalás előkészítése, számviteli asszisztencia, időpont egyeztetés...),
  • Belső igények kezelése: vezetői asszisztencia, belső rendelési igények kezelése.
Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség,
  • Minimum 1 éves műszaki területen szerzett ügyfélszolgálati tapasztalat,
  • Középfokú angol nyelvtudás írásban,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office termékek),
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Agilis, önálló és felelősségteljes munkavégzés,
  • Jó problémamegoldó készség,
  • Vidám természet, empátia, igényes megjelenés.

Előny:

  • Erős IT affinitás.
Juttatások:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítva vannak (laptop, mobiltelefon),
  • Bónuszrendszer,
  • Inspiráló csapat,
  • Folyamatos szakmai továbbképzések, workshopok, fejlődési lehetőség,
  • Modern és egyben megújuló „zöld” munkakörülmények,
  • Rendszeres csapatépítő események (házon belül konditerem, ping-pong asztal, csocsó),
  • Nemzetközi közeg (japán-holland-német-szlovén-magyar).
Munkavégzés helye: Budapest, XVII. Kerület

Munkaidő: Teljes munkaidő (40 óra/hét), Hétfőtől – csütörtökig 8:00 – 17:00 óra, péntek 8:00 – 15:00 óra

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!