TERMÉKMENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Tárgyalási szint

Megbízónk orvoselektronikai eszközök fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, stabil hátterű magyar tulajdonú vállalat.

Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • In-vitro diagnosztikai készülékek és méréstechnikájuk rendszerszintű megismerése, fejlesztése
  • Gyártási folyamatok megismerése, fejlesztést érintő gyártási problémák kezelése, együttműködés a folyamatmérnökséggel
  • A kereskedelmi és szerviz osztályok műszaki támogatása
  • Heti szintű kommunikáció a nemzetközi partnerekkel (követelmények egyeztetése, műszaki segítségnyújtás)
  • Termékeket érintő reklamációs folyamatok menedzselése
  • Minőségirányítási rendszer szerinti dokumentáció
  • Követelmények egyeztetése, specifikációk készítése, verifikációs tesztesetek kialakítása, karbantartása
  • Termékmódosítások, ráfejlesztések menedzselése, együttműködés hardver- és szoftverfejlesztő kollégákkal
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • MS office ismeret
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • IVDR rendelet ismerete
  • Fejlesztőmérnöki, projektvezetői, vagy termékmenedzseri tapasztalat
Amit Partnerünk kínál:
  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő fizetés
  • Szakmai fejlődés, kihívások
  • Változatos feladatok
  • Barátságos munkakörnyezet
  • Stabil, évről évre folyamatosan fejlődő magyar vállalat
Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Jelentkezz önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk biorezonanciával működő gépek gyártásával foglalkozik, melyeket külföldre értékesít. Céljuk, hogy orvostudományi fejlesztéseikkel az emberek egészségügyi jólétét megteremtsék. Értékesítési feladatok elvégzésére keres az alábbi pozícióba új kollégát:

A hirdetés lejár 14 nap múlva

Partnerünk meghatározó, száz százalékig magyar tulajdonban lévő építőanyag-kereskedelmi hálózat, amelyet 1997-ben öt győri építőanyag-kereskedő alapított. A vállalat ma már több mint 80 építőanyag szakkereskedést foglal magába, melyek mögött gyakran családi vállalkozások állnak. Hálózatukat a folyamatos növekedés, a gazdasági stabilitás jellemzi. Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva