MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest Országos

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk korszerű bevonatolási, forgácsolási és megmunkálási szolgáltatásokat biztosító
hazai magántulajdonban lévő cég.
Technológiájuk értékesítésére keresnek munkaerőt

pozícióba.
Ezek a feladatok várnak Rád:
  • Új vevők felkeresése, meglévő ügyfelek látogatása és igényeinek felmérése
  • Szaktanácsadás és értékesítés PVD bevonatolási technológia terén
  • Tárgyalások, szerződéskötések lebonyolítása
  • Ügyfelekkel kapcsolatos dokumentációk kezelése
Elvárások:
  • Minimum középfokú műszaki képzettség
  • Legalább 3 év gyakorlat az alábbi területek bármelyikében: gyártástechnológiai ismeretek, szerszámtervezés (forma és műanyag) vagy műszaki értékesítői tapasztalat
  • Forgácsoló, fröccsöntő üzemek szférájában kialakult kapcsolati rendszer
  • B kategóriás jogosítvány - utazási hajlandóság
Előny, ha ezekkel rendelkezel:
  • PVD technológia vagy egyéb felületkezelési technológia ismerete
  • Acélipari vagy szerszámgyártási kereskedelmi tapasztalat
  • Anyagismereti tapasztalat
  • Műszaki angol nyelvtudás
Juttatások:
  • Tapasztalattól függő bér (alapbér + jutalék)
  • Céges gépjármű éves kerethasználattal
  • SZÉP kártya
Munkavégzés helye:
  • Országos partnerek látogatása
  • budaörsi telephely

Amennyiben érdekes lehet számodra a fenti pozíció, várjuk friss önéletrajzodat a Jelentkezés gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Országos

Értékesítőként úgy érzi, hogy szeretne végre teljesen önállóan dolgozni? Elég tapasztalt és határozott ahhoz, hogy új piacokat fedezzen fel és növelje egy vállalat piaci részesedését Magyarországon? Fontos Önnek a fenntarthatóság és a folyamatos innováció? Most itt a lehetőség, hogy Ön legyen egy vállalat KULCSEMBERE! Ügyfelünk nemzetközi műanyagipari vállalatcsoport folyamatosan bővülő leányvállalata. Hozzájuk keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba: Fő felelőssége: A meglévő partnerekkel való szorosabb kapcsolat kiépítése, segítve a kapacitás optimálisabb, hatékonyabb elosztását. Új vevők felkutatása, piaci részesedés növelése

A hirdetés lejár 49 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Ügyfelünk egy magyar gyártó cég, mely a kutatásra és a fejlesztésre helyezi a hangsúlyt a sterilizálás és a fertőzésveszélyes hulladékkezelési rendszerek terén. Jelen vannak nemzetközi piacon is, világszerte több, mint 80 országban nyújtanak megoldást egészségügyi, gyógyszeripari és mezőgazdasági partnereik számára. Bővítés miatt keresik most új kollégájukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 27 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Fejér megye

Ügyfelünk gyáraknak dolgozik, optikai mérőműszerekkel, kamerarendszerekkel és saját fejlesztésű szoftveres megoldásokkal foglalkozik. Termékeik és szolgáltatásaink főleg hazai piacokon történő értékesítése keresünk automatizálásban jártas kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 28 nap múlva