BOLTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Fűtéstechnikával és épületgépészeti termékek értékesítésével foglalkozó partnerünk új munkatársat keres akár azonnali kezdéssel

BOLTVEZETŐ

pozícióba, Budapest 4. vagy 17. kerületébe.

Üzletvezetőként leendő feladataid:

  • A bolt teljes működésének menedzselése
  • Nyitási, zárási feladatok ellátása
  • Áruforgalom menedzselése
  • Pénzkezelés
Megbízónk elvárásai:
  • Minimum 2-3 év kereskedelmi vezetői tapasztalat
  • Legalább középfokú végzettség
  • Műszaki affinitás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Előnyt jelent:
  • Épületgépészeti boltvezetői szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
Amit Megbízónk kínál:
  • Pozícióhoz illeszkedő alapfizetés
  • Laptop és mobiltelefon a munkavégzéshez
A munkavégzésről további részletek:
  • Munkavégzés helye: Budapest 4. kerülete vagy Budapest 17. kerülete
  • Munkaidő: H-P: 7:30-17:00, minden második Szombat: 7:30-13:00

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Megbízónk a textilmenedzsment területén Európa vezető vállalatának tekinthető, 16 országban van jelen. A termékeik és szolgáltatásaik egyedi megoldást és teljes körű szolgáltatást kínál fenntartható módon. Jelenleg Magyarországi és Romániai értékesítési csapatuk élére keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba, augusztusi vagy szeptemberi munkakezdéssel.

A hirdetés lejár 21 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Érdekel a játékok világa, szereted a változatos feladatokat és a fiatalos munkakörnyezetet? Folyamatos fejlődésre törekszel? Akkor Partnerünknél a helyed! Partnerünk Magyarország egyik legnagyobb játék importőre, a JátékNet webáruházzal a hazai e-kereskedelem egyik legnagyobb szereplőjének anyacége. Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Vezetői pozíciók | Veszprém megye

Megbízónk az építőiparban (elsősorban a térkőgyártásban) használt egyedi gépek tervezésével, telepítésével, illetve szerszámok és egyéb eszközök gyártásával foglalkozó KKV vállalat. A cég teljes körű operatív feladatainak ellátására és kontrolljára keresünk új vezetőt a következő pozícióba: