MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Tárgyalási szint

Német tulajdonú vállalat keresi új munkatársát

pozícióba.
Főbb feladatok, munkák:
  • vevői és beszállítói kapcsolattartás, cég képviselete a vevők, beszállítók felé
  • a vevői követelmények cégen belüli és beszállítók felé történő közvetítése
  • a vevői reklamációk feldolgozásának koordinálása (gyökérokelemzések, 8D riportok, intézkedés nyomonkövetés), ahhoz kapcsolódó dokumentációk elkészítése, aktualizálása, hatékonyságvizsgálat
  • vevői portálok kezelése
  • beszállítói reklamációk feldolgozásának koordinálása (intézkedés kiértékelés, nyomonkövetés)
  • reklamációkhoz kapcsolódó határidők betartása ill. betartásának felügyelete
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • közép- vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • fémiparban és autóipari reklamáció kezelésben szerzett több éves gyakorlat
  • Ishikawa, 5 Why, FMEA, Control Plan elméleti és gyakorlati ismerete
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)
  • magabiztos fellépés, önálló munkavégzés
  • felelősségtudatos személyiség
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • német nyelv ismerete
  • minőségbiztosítási szakirányú végzettség
  • IATF 16949, ISO9001, VDA 6.3 ismerete
  • QS 1-2-3-4 szoftver, Navision ismerete
Amit kínálunk:
  • versenyképes jövedelem, cafeteria
  • hosszútávú munkalehetőség
  • stabil német tulajdonosi háttér
  • családias munkakörnyezet, fiatalos, támogató csapat
  • szakmai kihívások, fejlődési lehetőség

Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődésed JELENTKEZZ!

Küldd el számunkra friss magyar nyelvű önéletrajzod a bérigényed megjelölésével
a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Minőségbiztosítás, -ellenőrzés | Heves megye

Ügyfelünk a századforduló óta működő európai tulajdonú konszern magyarországi gyártó vállalata. Az 1990-es években alapították hazánkban a jelenleg közel 1600 fővel működő gyáregységüket Kelet - Magyarországon. A járműipar három szegmensébe gyártanak világklasszis termékeket. A termelés mellett termékfejlesztéssel is foglalkoznak, amely magában foglal a tervezéstől az új típusok piaci bevezetéséig minden tevékenységet. A fenntartható mobilitás kérdésére adnak választ és számos megoldással rendelkeznek, amivel ezt a célt el tudják érni. A cég BŐVÜLŐ logisztikai csapatába keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba: QUALITY PROJECT LEAD

A hirdetés lejár 58 nap múlva