GÉPSZERELŐ / KARBANTARTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

CAD-Server Kft. Magyarország piacvezető nagyteljesítményű áramfejlesztő forgalmazója, 25 éve folyamatosan bővülő ügyfélkörének igényeinek kielégítésére állást hirdet technikusi csapatának bővítésére, dízelmotoros áramfejlesztők karbantartására javítására
az alábbi munkakörre azonnali munkakezdéssel:

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Feladatok:
  • Nagyteljesítményű dízelmotoros (pl. 16 hengeres 95.000 cm3-es 4000 Le dízelmotor) készenléti üzemmódú áramfejlesztők (pl. 3 Megawatt teljesítményű) helyszínen történő karbantartása, olajcsere, szűrők cseréje
  • Gépészeti hibafeltárása, javítása
Elvárások:
  • Középfokú szakirányú (GÉPSZERELŐ, MEZŐGAZDASÁGI GÉPSZERELŐ, GÉPKEZELŐ, GÉPLAKATOS, KARBANTARTÓ, AUTÓSZERELŐ, GÉPÉSZ TECHNIKUS) végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Office, Android) Nyitottság új ismeretek befogadására és elsajátítására. Csapatmunkára való képesség.
  • Az aggregát vezérlőegységek használatának elsajátítása a majdani munkavégzés során alapvető elvárás.
  • B kategóriás jogosítvány
Előny:
  • C és B+E, E jogosítvány
  • Ipari dízelmotor (Caterpillar, Cummins, Scania, Perkins, Iveco, Volvo, Doosan, Deutz, MTU stb.) ismeret és dízel befecskendezés ismeret
  • Idegen nyelvismeret
Amit kínálunk:
  • Azonnali kezdés, versenyképes juttatások, vállalati képzések, munkavégzéshez minden tárgyi feltétel (munkaruha, munkavédelmi eszközök, szerszámok, segédanyagok stb.)
  • Céges mobiltelefon, mobilnet, és Dacia Dokker berendezett szerviz teherautó tankolókártyával
  • Kiszámítható hosszú távú munkahely, évente inflációkövető béremelés, szakmai fejlődési lehetőség, és változatos munkakör
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig 8:00-16:30
Munkavégzés helye:
  • Egész Magyarország területe, karbantartási munkák függvényében

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát  a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Pest megye

Halásztelki, amerikai tulajdonban lévő autóipari beszállító ügyfelünk részére keresünk automatizált, robotizált gyártósorok karbantartási feladatai ellátására folyamatos munkarendben keres munkatársakat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 1 nap múlva