GÉPÉSZETI TERVEZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Returpack Kft. alumínium italdoboz újrahasznosítással foglalkozó
környezetvédelmi vállalkozásunk budapesti 17. kerületi irodájába heti 40 órás munkakörbe keres az alábbi pozícióba új munkatársat:

Cégünk országos lefedettséggel a hiper- és szupermarketekben működő több száz saját fejlesztésű és gyártású visszaváltó automatából álló hálózatával 10 éve több 10 ezer tonna alumínium újrahasznosítását oldotta már meg, tehermentesítve ezzel a környezetünket. Az általunk fejlesztett automaták Európa szerte egyedi technológiával nemcsak ép, de a sérült dobozokat is felismerik és visszaveszik, és a piacon elérhető leghatékonyabb tömörítési képesség által rendkívül gazdaságossá teszik a visszagyűjtési rendszerek üzemeltetését. Új időszámítás kezdődött azzal, hogy az EU betétdíjas rendszerek bevezetésére kötelezte a tagországokat, és ezzel jelentősen megnövekedett a kereslet, és kialakultak az igények a visszaváltó automatákkal kapcsolatban. Mi további új fejlesztésekkel reagálunk a kialakult piaci helyzetre, és az elmúlt 10 év tapasztalatai alapján megalkotjuk Európa legversenyképesebb visszaváltó infrastruktúráját. Ha Te is az vagy, aki szeret hatással lenni az eredményekre, és ezért szakmai kihívásokat is mer vállalni, ha érdekel a 3D tervezés, és vonzanak a szakma kihívásai, netán kreatív gondolkodásúnak érzed magad, akkor mi Neked ajánlunk pozíciót.

Feladatok, amikben Rád számítunk:
  • Számítógépes 3D tervezés AutoDesk Inventor Programmal
  • Gépvázak, belső szerkezetek - esztergált és lemez alkatrészek - 3D modellezése
  • Gépészeti tervezés az ötlettől a műhelyrajzig
  • Összeállítások és alkatrészrajzok készítése
  • Team munka, fejlesztési ötletelés
  • Prototípus tervezés, továbbfejlesztés, gyártáselőkészítés
  • Gyártási dokumentáció készítése
Mi tesz Téged alkalmassá a feladatra:
  • Legalább középfokú végzettséggel, érettségivel kell rendelkezned
  • Fontos, hogy magabiztos ismerettel rendelkezz az AutoDesk Inventor használatában, mert így tudod a legjobban segíteni a fejlesztő csapatot
  • Legyél műszaki beállítottságú, mégis rendelkezz jó kommunikációs képességekkel, mert nálunk nem csak az íróasztal felett kell görnyedni, hanem közösen vitatjuk meg az egyes műszaki megoldásokat és a prototípus gyártás során a beszállítókkal is egyeztetned kell
  • Fontos, hogy tudj pontos, precíz tervdokumentációkat készíteni és mindezt önállóan
  • Szükséged lesz a problémamegoldó készségedre, mert nem csak rajzolnod kell majd, hanem műszaki problémákra megoldást találni
  • Fontos, hogy rendelkezz MS Office és a Google Drive felhasználói szintű ismeretekkel, mert az AutoDesk mellett ezeket napi szinten használni fogod
  • Előnyben vagy, ha több éves szakmai tapasztalattal rendelkezel alkatrész tervezés gyártáselőkészítési területen, van műszaki végzettséged közép vagy felső fokon és mechanikai területen szereztél szerelési, kivitelezési tapasztalatot
Amit kínálunk:
  • Stabil, versenyképes bér, akár bejárási támogatás
  • Dinamikus, motiváló, modern munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség lendületes csapatban
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Céges eszközök (laptop, mobiltelefon korlátlan használattal)
  • Minden napra finom kávé korlátlan fogyasztással
  • Ingyenes parkolás
Munkavégzés helye:
  • Budapest, 17. kerületi irodánk + homeoffice megegyzés szerint
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat  a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Baranya megye

Partnerünk a hűtő- és klímatechnikai hőcserélők egyik vezető gyártója. Az innovatív megoldások független szállítójaként 1980 óta világszerte nevet szerzett magának jól megtervezett termékekkel és dinamikus folyamatokkal. Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 30 nap múlva