GÉPKOCSIVEZETŐ/RAKTÁROS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

A reklám-és üzleti ajándéktárgyakat forgalmazó, magyarországi bázisú
ANDA PRESENT GROUP
XXII. kerület, Harbor Park területén működő emblémázó üzemébe keres

munkatársakat.

Feladatok:
  • Adminisztrátor által elkészített lista alapján a rendelések összekészítése raklapra
  • Raklapok mozgatása békával, összekészített áru bepakolása az autóba
  • Fóliázógép használata
  • A cég partnerei és kalocsai telephelyünk részére történő áru ki, illetve beszállítása kisteherautóval (3,5 t)
  • A szállításhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
Elvárások:
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves vezetési tapasztalat
  • Gépkocsikra alkalmazott vezetési szabályok, szabályozások ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • 2 műszak vállalása (6:00 – 14:30; 13:30 – 22:00)
Előny:
  • Raktározási területen szerzett tapasztalat
  • Fizikai teherbírás
Amit kínálunk:
  • Magyar tulajdonú cégnél stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Folyamatosan karbantartott géppark, új gépjárművekkel
  • Versenyképes juttatás
  • Útiköltség térítés
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XXII. kerület, Campona utca 1. – Harbor Logisztikai Park. A műszakokhoz igazítva céges buszt biztosítunk Érd, Stop Shop megállóból.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el friss, magyar nyelvű szakmai önéletrajzod, bruttó fizetési igényeddel kiegészítve a JELENTKEZÉS gombra kattintva!