KARBANTARTÓ TECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

A Serioplast Hungary Kft. a Serioplast Group magyarországi leányvállalata, mely 2008-ban alakult. Cégünk fő profilja a műanyagflakonok gyártása. Megalakulása óta rendkívül dinamikusan fejlődik, ennek következményeként cégünk az alábbi pozícióba keres új munkatársat:

Feladatok:
  • Lakatos munkák és épület általános karbantartási feladatok elvégzése
  • Új berendezések telepítés támogatása.
  • Kisebb fémszerkezetek tervezése kivitelezése.
  • Az épületgépészeti rendszerének ellenőrzése karbantartása.
  • Gyártó gépek karbantartásának a támogatása
Elvárások:
  • Minimum szakirányú szakmunkás végzettség (Szerkezetlakatos , Géplakatos, Karosszéria lakatos)
  • Tanulási hajlandóság
  • Precizitás, megbízhatóság

Előny:

  • Érettségi és technikusi végzettség
Amit kínálunk:
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fiatalos környezet
  • Versenyképes jövedelem, kiemelt pótlékok
  • Béren kívüli juttatás
  • Negyedéves bónuszrendszer
  • Utazási költségtérítés
A munkavégzés helye:
  • Nyírbátor (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye)

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Pest megye

Megbízónk innovatív műanyag fröccsöntött autóipari alkatrészek gyártásával, összeszerelésével foglalkozó amerikai tulajdonú vállalat. Csapatukba új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 16 nap múlva

Partnerünk egy folyamatosan fejlődő műanyag fröccsöntött autóipari alkatrészek gyártásával, összeszerelésével foglalkozó amerikai tulajdonú vállalat. Csapatuk bővítésére keresnek új munkatársat az alábbi pozícióba:

Szakmunka | Budapest

Megbízónk nagy múlttal és hosszútávú tervekkel rendelkező, vasúti felsővezeték építéssel, és pályaépítéssel foglalkozó vasúti társaság. Központi telephelyén szakmai tapasztalattal rendelkező új munkatársat keres azonnali munkakezdéssel az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 26 nap múlva