B2B ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Érdekel a játékok világa, szereted a változatos feladatokat és a fiatalos munkakörnyezetet? Folyamatos fejlődésre törekszel?

Akkor Partnerünknél a helyed!

A Modell & Hobby Kft. Magyarország egyik legnagyobb játék importőre, a JátékNet webáruházzal a hazai e-kereskedelem egyik legnagyobb szereplőjének anyacége.

Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • B2B értékesítői csapat irányítása
  • Forgalmi tervek összeállítása, tervezése
  • Éves kondíciós tárgyalások lebonyolítása
  • Kapcsolattartás a magyar hipermarket láncokkal és a kiemelt vevőinkkel
  • Meglévő, illetve leendő külföldi partnerek felkeresése, szerződéskötések lebonyolítása
  • Termékválaszték kialakításában való aktív részvétel
Jelentkezz, amennyiben:
  • Legalább 5 éves szakmai és vezetői tapasztalod van B2B értékesítésben (non-food és/vagy játék területen)
  • Középfokon beszélsz és írsz angolul
  • Minimum középfokú végzettséged van
  • Excel guru vagy és riportok összeállításában is jártas vagy
  • Az értékesítés a véredben van
  • Kiválóan kommunikálsz szóban és írásban
  • Kiemelkedő a szervező és a problémamegoldó képességed
  • Jó csapatjátékos vagy és szeretsz csapatot is vezetni
  • Odafigyelsz a határidők tartására
  • Szereted a kihívásokat
Amit Partnerünk kínál:
  • Stabil vállalati háttér
  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Változatos feladatok
  • Felelősségteljes pozíció
  • Céges autó, laptop, telefon
Munkavégzés helye: 1097 Budapest

Jelentkezz szakmai önéletrajz és bérigény csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Megbízónk a textilmenedzsment területén Európa vezető vállalatának tekinthető, 16 országban van jelen. A termékeik és szolgáltatásaik egyedi megoldást és teljes körű szolgáltatást kínál fenntartható módon. Jelenleg Magyarországi és Romániai értékesítési csapatuk élére keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba, augusztusi vagy szeptemberi munkakezdéssel.

A hirdetés lejár 23 nap múlva
Vezetői pozíciók | Veszprém megye

Megbízónk az építőiparban (elsősorban a térkőgyártásban) használt egyedi gépek tervezésével, telepítésével, illetve szerszámok és egyéb eszközök gyártásával foglalkozó KKV vállalat. A cég teljes körű operatív feladatainak ellátására és kontrolljára keresünk új vezetőt a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Fűtéstechnikával és épületgépészeti termékek értékesítésével foglalkozó partnerünk új munkatársat keres akár azonnali kezdéssel az alábbi pozícióba, Budapest 4. vagy 17. kerületébe:

A hirdetés lejár 8 nap múlva