ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Ügyfél-, Vevőszolgálat

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola / Technikum Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint vagy Holland Kommunikációs/Társalgási szint vagy Német Kommunikációs/Társalgási szint

Szeretnél változatos és sokrétű feladatokon dolgozni?
Szeretnéd különböző kultúrák vásárlási szokásait megismerni?

Folyamatosan fejlődő partnercégünk több mint 15 éve foglalkozik online kereskedelemmel, kezdetben Németország, majd Nyugat-Európa, végül a 2017-es évtől egész Európa területén.

Több ezer terméküket Európa legnagyobb online piacterein (Ebay, Amazon, Otto, Real, Cdiscount, Manomano, Emag, Bol, CDON), illetve saját webáruházukban kínálják megrendelésre.

Munkavállaló-központú, nyugatias nézeteikből kiindulva céljuk munkatársaik megbecsülése és fejlődésük támogatása által a közös célok együttes elérése.

Jelenleg bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Vevői információkérések koordinálása,
  • Érdeklődők tájékoztatása a cég termékeiről (e-mailben és telefonon),
  • Beérkező panaszok kezelése, megoldása,
  • Online felületekről érkező rendelések kezelése,
  • Vevői elégedettség elérése / fenntartása.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Legalább 2-3 éves ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat,
  • Angol VAGY német VAGY holland társalgási szintű nyelvtudás,
  • Jó problémamegoldó képesség,
  • Csapatszellem, megbízhatóság.

Juttatások:

  • Pozícióhoz illeszkedő, bejelentett alapbér,
  • Cafetéria,
  • Medicover egészségbiztosítás,
  • Home Office lehetőség a betanulási idő után (heti 3 nap),
  • Csapatbónusz (évi 3 alkalommal)
  • Nyelvtanulási támogatás,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Multinacionális, segítőkész, együttműködő csapat,
  • Modern, színvonalas környezet.
Munkaidő: Hétfőtől-péntekig: 8 óra kötetlen munkarendben

Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület belváros

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzodat, (rajta feltüntetve a bérigényedet) a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Szeged

Partnerünk állattartási eszközök és technológiák kereskedelemével foglalkozó 30 éves stabil üzleti múltra visszatekintő cég. Most számára keresünk szakembert üzleti stratégiájának továbbfejlesztésére az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva