ELEKTROMOS KARBANTARTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk egy halásztelki, amerikai tulajdonban lévő autóipari beszállító vállalat. Automatizált, robotizált gyártósoraik karbantartási feladatainak ellátására keresünk munkatársakat a következő pozícióba, folyamatos munkarendbe:

Főbb feladatok:
  • A gépek folyamatos rendeltetésszerű működésének biztosítása
  • A gép, berendezés meghibásodások okának felderítése, javító intézkedések megtétele, a további meghibásodások kiküszöbölése
  • A működésben felmerülő problémák megoldása és analizálása
Elvárások:
  • Középfokú erősáramú berendezés szerelő vagy hasonló releváns elektromos végzettség (elektrolakatos, ipari elektronikai ismeretek)
  • 2-3 év gyártási területen szerzett tapasztalat
  • Pneumatikai, hidraulikai ismeretek
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Előnyök:
  • Érzékelők, jeladók, motorok, motorvezérlők ismerete
  • Fröccsöntő gépek ismerete
Juttatások:
  • Tapasztalattól függő bérezés megbeszélés szerint
  • Cafetéria
  • Bejárás támogatás (Volán, BKV bérlettámogatás)
  • Éves bónusz
  • Biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos fejlődés
Munkavégzés helye:
  • Halásztelek (a helyi Postától néhány percnyire)
Munkavégzés ideje:
  • 4 műszakos munkarend (folyamatos 12 óra)
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Pest megye

Halásztelki, amerikai tulajdonban lévő autóipari beszállító ügyfelünk fiatalos csapatába keresünk tapasztalt munkatársakat folyamatos munkarendbe a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 26 nap múlva