FRÖCCSÖNTŐ TECHNOLÓGUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Halásztelki, amerikai tulajdonban lévő autóipari beszállító ügyfelünk fiatalos csapatába keresünk tapasztalt munkatársakat folyamatos munkarendbe a következő pozícióba:

Mik lesznek a feladatok?
  • Műanyag fröccsöntő gépek üzemeltetése a termelési terv betartásával
  • A minőségi és technológiai paraméterek folyamatos felügyelete
  • Gépek, gépindítások felügyelete
  • Termékváltások, szerszámcserék lebonyolítása
  • Folyamatos termelés fenntartása
  • Aktív közreműködés meghibásodások elhárításában
Elvárások:
  • Középfokú végzettség (műszaki, gépipari, technikusi)
  • Legalább 1-2 év tapasztalat műanyag fröccsöntésben
  • Műanyag fröccsöntési technológia ismerete
  • Többműszakos munkarend vállalása (12 órás munkarend)
Előnyök:
  • Robot programozási ismeret (Wittmann, Fanuc)
  • Arburg, Engel, Fanuc, Krauss Maffei, Wittmann-Battenfeld fröccsöntő gépek ismerete
  • Többkomponensű fröccsöntés ismerete
  • Angol nyelvtudás
Juttatások:
  • Tapasztalattól függő bérezés megbeszélés szerint
  • Cafetéria
  • Bejárás támogatás (Volán, BKV bérlettámogatás)
  • Éves bónusz
  • Biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Barátságos, segítőkész, támogató csapat és vezetés vár :)
Munkavégzés helye:
  • Halásztelek (a helyi Postától néhány percnyire)
Munkavégzés ideje:
  • 4 műszakos munkarend (folyamatos 12 óra)
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Pest megye

Partnerünk egy halásztelki, amerikai tulajdonban lévő autóipari beszállító vállalat. Automatizált, robotizált gyártósoraik karbantartási feladatainak ellátására keresünk munkatársakat a következő pozícióba, folyamatos munkarendbe:

A hirdetés lejár 1 nap múlva