SZERSZÁMOS FRÖCCSÜZEMI MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Élelmiszeripar

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk egy halásztelki, amerikai tulajdonban lévő autóipari beszállító vállalat. Alkatrészeik megtalálhatóak minden jelentősebb autóipari gyártó modelljeiben. Számukra keresünk új munkatársakat a következő pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Új szerszámok gyártásba való bevezetése, és az ezzel kapcsolatos dokumentáció készítése
  • Szerszámpróbák előkészítése, gyártási problémák megoldása, a karbantartás ellenőrzése, a 6 fős szerszám-karbantartó csapat irányítása
  • Belső fejlesztésű projektek irányítása és ellenőrzése
  • Folyamatfejlesztési, helyesbítő és megelőző tevékenységek kezdeményezése
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Gépészmérnök vagy anyagmérnök végzettség, polimer technika szakirány
  • Legalább 3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Erős középfokú aktív angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Projektvezetési képességek és analitikus gondolkodás
Amit megbízónk kínál:
  • Fix fizetés megegyezés szerint
  • Éves bónusz
  • Cafeteria
  • Bejárási támogatás
  • Ingyenes parkolási lehetőség
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, mobiltelefon)
  • Biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Halásztelek (a helyi Postától néhány percnyire)
Munkavégzés ideje:
  • Napi 8 óra, 8-16:30 óra között (30 perc ebédszünettel)
Amennyiben felkeltette érdeklődését a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?