PROJEKT ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok írásban

Kihívásokra vágysz? Szeretnél egy olyan projekt részese lenni, ahol komplex feladatokat látsz el és sokszínű munkád során összefüggésekben kell gondolkodnod?
Szeretnél a cégen belül fejlődni és szintet lépni a karrieredben?

Amennyiben ezekre a válaszod igen, a lehetőség Neked szól!

Partnerünk általános tevékenységi célja teljes körű ipari tűzvédelmi és robbanásvédelmi mérnöki szolgáltatás biztosítása a tervezés, kivitelezés, szakértői tevékenységek és beépíthető tűzvédelmi termékforgalmazás különböző területein.

Jelenleg új kollégájukat keresik az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Kereskedelmi árajánlatok készítése, dokumentálása,
  • Projektek koordinálása, ütemezése, a projekt tevékenységének nyomon követése,
  • Projekt költségvetési ellenőrzése, pénzügyi adminisztráció, számlázás,
  • Kapcsolattartás könyvelőkkel,
  • Műszaki tartalomkezelés,
  • Kapcsolattartás a projekt résztvevőivel, az ügyféllel és az alvállalkozókkal,
  • Projektfolyamatok irányításának adminisztratív támogatása,
  • Strukturált projektdokumentáció,
  • A munkáltató dokumentumkezelő rendszerének folyamatos frissítése, digitális feltöltések, nyomtatott dokumentumok  karbantartása és elektronikus rendszer fejlesztése,
  • Vezetői kimutatások készítése projekt előrehaladásról,
  • Együttműködés a munkáltató más beosztott munkatársaival,
  • Iroda adminisztratív támogatása, helyettesítés,
  • Munkaadó képviselete kijelölt fórumokon, rendezvényeken.
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség,
  • Legalább 2-3 éves tapasztalat projekt asszisztensként, műszaki, vagy építőipari területen,
  • Középfokú angol nyelvtudás, elsősorban írásban (dokumentációk értelmezéséhez és levelezéshez).

Előny:

  • Projekt koordinálásában szerzett tapasztalat.

Juttatások:

  • Bejárás támogatása,
  • Év végi bónusz,
  • Fejlődési lehetőség a cégen belül (projekt menedzser pozíció a cél),
  • Alkalmi Home Office lehetőség a vezetőséggel való egyeztetés után,
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása.
Munkaidő: Hétfőtől – péntekig, napi 8 óra, törzsidő: 9.00 órától – 15.00 óráig

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület, Infopark

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Szeretne egy stabilan növekvő építőipari vállalatnál dolgozni? Szeretne részt venni a költségvetés meghatározásában? Szeretne Ön lenni az, aki a műszaki tartalmat előkészíti a több milliárdos projektek esetében? Akkor olvasson tovább, mert megtalálta, amit keresett. Ügyfelünk közel 6 évvel ezelőtt alakult 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalkozás. Tevékenységeik között megtalálhatóak: épületüzemeltetés, ipari létesítmények megvalósítása, műemlék védelem Ha szeretne egy profi csapathoz csatlakozni, akkor várjuk jelentkezését az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 28 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Budapest

Szeretnél egy stabilan növekvő építőipari vállalatnál dolgozni? Szívesen dolgoznál változatos projekteken modern, zöldövezeti környezetben? Támogató közösségben, inspiráló légkörben képzeled el jövődet, ahol a munkatársakat igazán megbecsülik? Akkor ez a lehetőség Neked szól! Ügyfelünk 15 éves múlttal rendelkező 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalat, akik gyártó-, és logisztikai csarnokok tervezésével és generálkivitelezésével foglalkoznak. A cégnél most új, izgalmas projektek nyílnak, így folyamatosan bővülő csapatukba keresünk most Budapestre kollégát. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Pest megye

Partnerünk Munka – Tűz – Környezetvédelmi és Biztonságtechnikai Mérnökiroda Kft. budapesti irodájába, csapatuk további bővítéséhez keresünk új munkatársat KOREAI és ANGOL nyelvismerettel az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 19 nap múlva