TOBORZÁSI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: HR, Munkaügy

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Érdekel a HR és a toborzás világa?
Szeretnél HR pályádnak jó alapot adni?
Kipróbálnád magad egy autóipari nagyvállalatnál ezen a területen?

Ha szenvedélyed a kommunikáció, könnyen építesz kapcsolatokat, szeretsz beszélni, másokon segíteni, csatlakozz ügyfelünk HR csapatába

pozícióba
Munkakörhöz kapcsolódó főbb feladatok:
  • Toborzási és kiválasztási folyamatok teljes körű támogatása
  • Álláshirdetések készítése, kezelése és megfelelő csatornákon való megjelentetése
  • Jelöltekkel való kapcsolattartás
  • Telefonos előszűrések lebonyolítása, interjúszervezések menedzselése
  • Tesztírások levezénylése
  • Új belépő dolgozók oktatása és egyéb időszakos belső oktatások szervezése
  • NAV bejelentések kezelése, kapcsolattartás a munkaerő kölcsönző cégekkel
Elvárások:
  • Felsőfokú  végzettség (Humán végzettség előnyt jelent)
  • Fejlett kommunikációs készség, talpraesettség
  • Közösségi média használatában szerzett jártassággal
  • Műszaki affinitás
Előnyt jelent:
  • Fizikai toborzásban, munkaerő-kölcsönzésben szerzett tapasztalat
Amit a cég kínál:
  • Tapasztalathoz illeszkedő bérezés
  • SZÉP kártya cafetéria
  • Bejárás támogatása
  • Éves bónusz
Munkavégzés helye:
  • Halásztelek (Szigetszentmiklósi járás)
Amennyiben érdekel a lehetőség várjuk friss önéletrajzod a "Jelentkezés" gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

HR, Munkaügy | Pest megye

Megbízónk az olaszországi anyavállalata 1964 óta vezető szerepet tölt be a háztartásokban használatos gázüzemű fűtőkészülékek tervezésében és gyártásában. 2004-ben létrehozták magyarországi leányvállalatukat, amely mára a magyar fűtéstechnikai piac élvonalába tartozó közel 40 fős KKV. Népszerűségét a forgalmazott termékek magas minősége és élettartama mellett, az ügyfeleinek és a lakosságnak biztosított magas színvonalú szakmai szolgáltatásai biztosítják. Szigetszentmiklósi telephelyükre keressük a HR területért egyszemélyben felelős új kollégájukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 8 nap múlva
HR, Munkaügy | Budapest

Budapesti székhelyű, ingatlan adásvétellel, közvetítéssel, valamint felújítással foglalkozó partnerünk részére keresünk új munkatársat, bővülés miatt, az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 22 nap múlva