ÉPÜLETAUTOMATIZÁLÁSI PROJEKTMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban vagy Német Alapfok szóban és írásban

Partnerünk épületautomatikai rendszerekkel foglalkozó vállalat.
Tevékenységi körükbe tartozik az automatikai rendszerek tervezése, kivitelezése, meglévő automatikai rendszerek felülvizsgálata, karbantartása, automatikai vezérlők és perifériák szállítása, mérnöki szaktanácsadás.

Mérnök csapatuk bővítésére keresünk számukra

kollégát.
A Projektmérnök feladatai:
  • Épületautomatika rendszerek programozása
  • Telepített rendszerek helyszíni beüzemelése és hibajavítása
  • Épületfelügyeleti központok telepítése, grafikus megjelenítések elkészítése
  • Kapcsolattartás a projekten a megrendelővel és alvállalkozókkal
A pozíció betöltéséhez szükséges:
  • Szakirányú villamosmérnök/mechatronikai mérnök/informatikus/gépészmérnök végzettség
  • VAGY középfokú végzettség : mechatronikus, villanyszerelő
  • Épületautomatizálási gyakorlat, legalább 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Épületautomatika tervek olvasási készsége
  • Épületgépészeti alapismeretek
  • MS Office irodai alkalmazások ismerete
  • B kategóriás jogosítvány, mobilitás
  • Angol vagy német nyelv olvasási, készség szintű ismerete (szakmai dokumentációk megértése)
Előny:
  • Épületautomatizálási tervezői gyakorlat - felhasználói szintű AutoCad, EPLAN és egyéb tervező szoftver ismerete
  • Siemens, Wago termékpaletták ismerete
Amit a cég nyújt:
  • Tapasztalathoz illeszkedő bérezés
  • Év végi bónusz
  • Munkába járás támogatása, betanulást követően: céges autó - magánhasználatra is
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök: laptop, mobiltelefon
  • Home office lehetőség megbeszélés alapján
  • Szakmai fejlődés támogatása
Munkavégzés helye:
  • Budapest, 14. kerület
  • Projekt helyszínek: főként Budapest és vonzáskörzetében, esetenként vidéki partnereknél
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését frissített, magyar nyelvű önéletrajz elküldésével!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Partnercégünk közel 15 éve foglalkozik kiváló minőségű elektronikai termékek gyártásával többek közt orvostechnikai, telekommunikációs, autóipari és egyéb ágazatok számára. Bővülés miatt jelenleg új munkatársukat keresik az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 28 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Vas megye

Szeretne egy folyamatosan bővülő, fejlődő céghez csatlakozni, akiket úgy emlegetnek, mint a „Legjobb munkahely”? Szeretné évről évre tapasztalni, hogy munkáját megbecsülik és jutalmazzák az éppen aktuális gazdasági helyzettől függetlenül? Partnerünk víziója, hogy inkább okosan dolgoznak és nem keményen. Modern, robotizált gyáraikat jelenleg is fejlesztik, pedig már most az ipar 4.0 kategóriába tartoznak. Ők gyártják a világ legnépszerűbb és legmegbízhatóbb eledel márkáit és állandó elkötelezettséggel haladnak a tudományos kutatásokban és az egészséges eledelek gyártásában az állatok számára Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 45 nap múlva
Gyártás, Termelés | Pest megye

Megbízónk egy sok évtizedes múlttal rendelkező villamosenergia-termelő vállalat, emellett villamos-és gázkereskedelmi engedéllyel rendelkezik. Ha szeretnél Te is hazánk legnagyobb földgáztüzelésű erőművét működtető összeszokott csapatának tagjává válni, várjuk jelentkezésedet a Gépész forgógépes karbantartási szakértő pozícióra.

A hirdetés lejár 17 nap múlva