BACK OFFICE SYSTEM ANALYST

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

1998 óta a pénzintézeti, befektetési szolgáltatói piacon tevékenykedő, IT rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével, valamint tanácsadással foglalkozó, dinamikusan fejlődő szoftverház csapatának bővítéséhez keresünk új munkatársat

BACK OFFICE SYSTEM ANALSYT

pozícióba.
Rendszerszervezőként a következő feladatokat kell ellátnod:
  • Bankkártya back-office funkciók tervezése, termék roadmap tervezése és az ehhez szükséges erőforrások meghatározása
  • Kártyás rendszerrel kapcsolatos fejlesztések, ügyfélspecifikus módosítások tervezése és specifikálása
  • A fejlesztések koordinálása a belső osztályok között, tesztelési szükségletek meghatározása
  • Meglévő és új ügyfelek találkozóin való részvétel
Amit Megbízónk kér tőled:
  • 5+ éves bankkártya back office rendszerrel kapcsolatos/business analyst tapasztalat (főként pénzintézeti)
  • VAGY Kártyás tapasztalat hiánya esetén minimum 3+ éves több rendszer integrációjával kapcsolatos tapasztalat
  • Unix, Linux C programozási tapasztalat megléte
  • Magas szintű Oracle és SQL adatbázis ismeret
  • Magabiztos, legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
Előny, ha rendelkezel:
  • Felsőfokú végzettséggel
Amit Megbízónk kínál:
  • Kiemelkedő, tapasztalatnak megfelelő bérezési rendszer
  • Home Office lehetőség biztosítása
  • Munkába járás támogatása
  • Laptop és mobiltelefon a hatékony munkavégzéshez
  • Ingyen kávé a munkanapok során
  • Szakmai tovább képzési lehetőségek
Munkavégzés részletei:
  • Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület
  • Munkaidő: napi 8 órás munkavégzés, rugalmas beosztásban

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fizetési igénnyel és kísérőlevéllel kiegészített önéletrajzát az JELENTKEZÉS gombra

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

1998 óta a pénzintézeti, befektetési szolgáltatói piacon tevékenykedő, IT rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével, valamint tanácsadással foglalkozó, dinamikusan fejlődő szoftverház csapatának bővítéséhez keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba. Medior és senior fejlesztőkre is nyitott partnerünk, akár távmunkában!

A hirdetés lejár 19 nap múlva