SENIOR KÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Megbízónk egy globális cégcsoport tagja, amely 100 országban foglalkozik tehergépkocsik, autóbuszok és szolgáltatások gyártásával és értékesítésével.
A biatorbágyi központú magyarországi leányvállalat a közép-európai régió tagjaként 6 kereskedelmi egységgel és egy üzemmel működik.

Csapatuk újabb fontos tagját várják a következő munkakörbe:

SENIOR KÖNYVELŐ (3 év határozott időre)
Miben számítanak az új munkatársra?
  • Folyamatos napi könyvelés
  • ÁFA és egyéb bevallások készítése, adófolyószámla ellenőrzése
  • Audit- és adó- vagy egyéb vizsgálatban együttműködés
  • Mérleg főkönyvi számok átlátása, folyamatos ellenőrzése
  • Hóvégi és éves zárási feladatok elvégzése, IFRS szerinti csoport szintű zárás elvégzése
  • NAV online számlák ellenőrzése, hibák javításának követése
  • Adó és könyvelési jogszabályok betartása, szükséges változtatások beazonosítása és javaslattétel a változtatásra
  • A vállalat csoport szabályainak betartása
  • Kommunikáció az alkalmazottakkal pénzügyi kérdés esetén
Mire van szükség a sikeres munkavégzéshez?
  • Bejegyzett mérlegképes könyvelői végzettség
  • 5 év könyvelői tapasztalat
  • Könyvelési és adó szabályok teljes körű ismerete
  • Megfelelő számítógépes ismeret - MS Office
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban (regionális szakmai vezetővel való kommunikáció)
  • Analitikus gondolkodás
  • Jó kommunikációs készség
  • Kezdeményezőkészség és eredményorientáltság
Mi az a bizonyos plusz?
  • Microsoft D365, Scala, Automaster szoftver ismeret
  • IFRS mérlegképes könyvelői ismeret
Mivel becsülik meg az értékes munkát?
  • Felelősségi körhöz és szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés
  • Mobiltelefon – magánhasználatra is, laptop
  • Születési, temetési támogatás
  • Iskolakezdési hozzájárulás
  • Munkába járási támogatás
  • Sport tevékenység támogatása
Munkavégzés helye:
  • Biatorbágy
Munkarend:
  • Hétfőtől péntekig: 8.00-16.30
  • Heti 2 munkanap home office munkavégzés lehetősége
Plusz információ: 3 év határozott idejű munkaviszony

Ha szívesen kipróbálnád magad ebben a munkakörben, jelentkezz magyar nyelvű szakmai önéletrajzod feltöltésével!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Pest megye

Partnerünk egy folyamatosan növekvő vállalkozás, mely kiemelkedő minőségű, non-food világmárkák forgalmazásával foglalkozik. Bővülés céljából keressük új kollégájukat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva