TERÜLETI KÉPVISELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Veszprém megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola / Technikum Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretne részt venni Magyarország egyik neves vegyipari vállalatának értékesítési tevékenységében?
Szívesen töltene be kulcsfontosságú szerepet a hazai autóipar alapanyag ellátásában?

Partnerünk egy Veszprémben található cég, amelynek fő profilja vegyipari folyadékok fejlesztése, gyártása és értékesítése.

Családias létszámuk ellenére az ország meghatározó épületgépészeti-, illetve járműipari szereplőivel is együttműködnek.

Amennyiben értékesítési affinitással rendelkezik, illetve örömmel venné, ha az utazás a munka részét képezné, jelentkezzen partnerünkhöz a következő pozícióba:

Feladatok:

  • Győr-Moson-Sopron megyében, Zala megyében, Vas megyében és Komárom-Esztergom megyében található szervizek és autósboltok rendszeres, túra jelleggel való ellátásának biztosítása,
  • Az értékesítéshez szükséges adminisztratív feladatok ellátása (számlázás, raktárkészlet nyilvántartás, rendelések kiszállítása, készpénz kezelése és elszámolása),
  • A meglévő viszonteladói pontok látogatása, új értékesítési lehetőségek felkutatása,
  • Piaci igények, vevői visszajelzések továbbítása a vezetőség felé,
  • Jelentések készítése a munkavégzésről, eredményekről.

Elvárások:

  • Középfokú gépjárműipari vagy kereskedelmi végzettség,
  • Minimum 1 év slepptúrás területi értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • Alapszintű számítógépes ismeretek,
  • „B” kategóriás jogosítvány, több éves, magabiztos vezetési gyakorlat,
  • Kiváló kommunikációs képesség, jó problémamegoldás,
  • Megbízhatóság, igényes munkavégzés,
  • Eredményorientáltság.

A kiválasztásnál előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Autóipar területén szerzett ismeret, tapasztalat.

Juttatások:

  • Versenyképes fizetés, forgalmi jutalék,
  • Alkalmazotti jogviszony,
  • Munkavégzéshez szükséges céges autó (1,5 tonna teherbírású zárt kisteherautó),
  • Céges mobiltelefon és laptop,
  • Munkaruha (évszaknak megfelelő felső ruházat),
  • Fiatalos, folyamatosan fejlődő munkahelyi környezet,
  • Stabil céges háttér.
Munkavégzés helye: Veszprém, illetve Győr-Moson-Sopron megye, Zala megye, Vas megye és Komárom-Esztergom megye.

Munkavégzés ideje: Hétfőtől-péntekig, a vevői nyitvatartásokhoz igazodva.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, küldje el számunkra az önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Vegyipar, Gyógyszer | Veszprém megye

Partnercégünk iparágában piacvezető magyar gyártócég, melynek megbízói közé tartoznak nagy, multinacionális cégek és kisebb vállalatok egyaránt. Bővülés miatt kémiai analitikai laborukba keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 16 nap múlva