SZERVIZTECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye Pest megye Külföld

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk saját fejlesztésű mikrohullámú nedvességtartalom méréssel foglalkozik.
Kísérleti fejlesztések, kutatás-fejlesztés és saját termékeik értékesítése a portfoliójukhoz tartozik.
Folyamatosan bővülő piaci igényeik kielégítésére szeretnék csapatukat bővíteni
új műszaki ismeretek elsajátítására nyitott

munkatárssal
Ellátandó feladatok:
  • Mikróhullámú mérőrendszer gyártásának támogatása
  • Helyszíni telepítés
  • Mikrohullámú méréstechnikai rendszer éves felülvizsgálatának elvégzése a partnerek telephelyein
  • Fejlesztő mérnökök munkájának támogatása
  • Kommunikáció a partnerek operátoraival, műszaki személyzetével
  • Hibajavítások elvégzése távoli eléréssel vagy helyszíni kiszállással
Elvárások:
  • Elektrotechnikus, műszertechnikus, finommechanikai műszerész vagy gépész technikus végzettség
  • Középszintű angol nyelvtudás - 95%-ban külföldi partnerek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Utazási hajlandóság - nemzetközi projektek
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Magas szintű problémamegoldó képesség és analitikus gondolkodás
Bérezés és egyéb juttatások:
  • Tapasztalathoz illeszkedő bérezés
  • Nemzetközi munkavégzés, utazások támogatása, + extra napi díj
  • Éves prémium
  • Bejárás támogatása
  • Továbbtanulás támogatása
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
Munkavégzés helye:
  • Dunaújváros
  • Külföldi projektek
Amennyiben szívesen csatlakozna ügyfelünk csapatához, küldje el frissített önéletrajzát a Jelentkezés gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Bács-Kiskun megye

Partnerünk egy magyarországi gyártóüzem, mely jelenleg 800 munkatársat foglalkoztat. Évente 150 ezer tonna kisállateledelt állítanak elő, melyet 50 európai és Európán kívüli piacon forgalmaznak. Nap, mint nap az Öt Alapelvük mentén működnek: Minőség, Felelősség, Kölcsönösség, Hatékonyság, Szabadság Új beruházásuk miatt létszámukat jelentősen bővítik, ezért keresnek Téged az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 63 nap múlva

Szakmunka | Veszprém megye

Rendelkezik műszaki területen szerzett végzettséggel és pár év karbantartási tapasztalattal? Szeretne hosszú távon egy stabil vállalatnál elhelyezkedni? Olvasson tovább, az alábbi pozíció Önnek szól! Megbízónk növényvédőszerek formálásával és csomagolásával foglalkozik. Megnövekedett rendelésállományuk miatt Berhida – Peremarton-gyártelep székhelyükre keresünk megbízható szakembert hosszú távra az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 19 nap múlva