RECEPCIÓS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol minőségi munka folyik?
Szeretné az angol nyelvet napi szinten használni?
Stabil, piac által elismert cégnél szeretne dolgozni?

Partnerünk multinacionális, tőzsdén jegyzett vállalat, piacvezető a maga szakterületén, Budapesten a 13. kerületben található.

Közel 30 magasan képzett munkatárs dolgozik nagyon igényes irodai környezetben.

A management külföldi, ezért az angol nyelvet naponta, magas szinten kell használni.

Hozzájuk keresünk most új munkatársat RECEPCIÓS pozícióba.

PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • Adminisztratív támogatás nyújtása minden vezető számára,
  • Levelezés, fordítás (angol és magyar nyelven),
  • Belső, külső találkozók szervezése, tárgyalótermek és másolási helyiségek fenntartása a nap folyamán,
  • Utazásszervezés,
  • Telefonok, e-mailek fogadása, irányítása és továbbítása,
  • Az irodai berendezések szükséges javításának és karbantartásának összehangolása,
  • Irodaszerek rendelése,
  • Vendégek fogadása, vendéglátás szervezése,
  • Bejövő / kimenő levelek és a futárszolgálatok kezelése.
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • Pályakezdő vagy legalább 1 év recepciós munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Társalgási szintű, folyékony angol nyelvtudás mindennapi kommunikációhoz,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • Kiváló szervező- és stressztűrő képesség.
Előny:
  • Építőipari terület ismerete.

Juttatások:

  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Cafetéria,
  • Medicover biztosítás.
Munkaidő: Hétfőtől péntekig, 8:30-17:30 VAGY 9:00-18:00.

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület, az Árpád híd pesti hídfőjénél

Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette az érdeklődését, küldje el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Partnerünk természetes eredetű élelmiszeripari adalékanyagok előállításával és forgalmazásával foglalkozó nagy múltú vállalat. A német családi vállalkozásból világszintűvé fejlődő cég 7 fős budapesti csapatába keresünk új munkatársat a sales-es és logisztikai feladatok, valamint az adminisztratív tevékenység teljeskörű támogatására az alábbi pozícióba (Pályakezdő és néhány év tapasztalattal rendelkező jelentkezőket is szeretettel várunk!):

A hirdetés lejár 1 nap múlva

Partnerünk Magyarország egyik vezető lakóingatlan-fejlesztője. Az elmúlt években a hazai lakóház építési piac egyik vezető szereplőjévé vált, a kisebb társasházaktól, a sok száz, vagy ezer lakást is meghaladó lakóparkokig számos beruházással rendelkezik. Most számára keresünk új lendületes, környezetére igényes, udvarias, angolul jól beszélő munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Marketing, PR, Média | Budapest

Az Egyetemisták és Főiskolások Országos Turisztikai Találkozója (EFOTT) hazánk legjelentősebb múltra visszatekintő kulturális fesztiválja. Története 1976-ra nyúlik vissza, napjainkra az egyik legnagyobb magyar szabadtéri rendezvénnyé nőtte ki magát, amely az elmúlt években folyamatosan látogatottsági rekordokat döntött. Partnerünk rendezvények/fesztiválok szervezésével foglalkozik, most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva