TERMELÉSVEZETŐ HELYETTES

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk egy 50 éves múlttal rendelkező, gyógyszeripari KKV vállalat. 3 fő üzletáguk a kutatás-fejlesztés, vegyszerek gyártása és dexolve előállítása.

Termelési csapatuk bővítése céljából keresünk hozzájuk új munkaerőt a következő pozícióba:

Termelésvezető helyettesként a következő feladatokat kell ellátnod:
  • GMP-nek megfelelő gyártási és raktározási tevékenység irányítása/felügyelete
  • A gyártási folyamathoz kapcsolódó karbantartási, kalibrálási, kvalifikálási és validálási tevékenység koordinálása
  • Minőségbiztosítási, minőségellenőrzési tevékenységek megszervezése, ellenőrzése
  • Gyártási dokumentació-készítés
  • Beszállítok értékelése
Amit Megbízónk kér tőled:
  • Vegyész/vegyészmérnök vagy gyógyszerész végzettség megléte
  • 2 év vezetői gyakorlat GMP környezetben (hatóanyaggyártás)
  • Hatósági inspekcióban szerzett tapasztalat, gyógyszeripari előírások ismerete
  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
Előny, ha rendelkezel:
  • Új gyártóüzem kialakításában való jártassággal
Amit Megbízónk kínál:
  • Piacképes alapfizetés + cafeteria
  • 13. havi fizetés
  • Laptop és mobiltelefon biztosítása
  • Munkaruha és munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • Munkába járás támogatása, ingyenes parkolási lehetőség biztosítása
Munkavégzés részletei:
  • Munkavégzés helye: Budapest, 9. kerület
  • Munkaidő: napi 8 órás munkavégzés, rugalmas beosztásban

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fizetési igénnyel és kísérőlevéllel kiegészített önéletrajzát az JELENTKEZÉS gombra

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?