PÉNZÜGYI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ha rendelkezel legalább 3 év asszisztencia területén szerzett tapasztalattal és a kisujjadban van a pénzügyi adminisztráció, akkor itt a lehetőség számodra!

Budapesti 10. Kerületi elektromos autók bérbeadásával, illetve kapcsolódó szolgáltatások értékesítésével foglalkozó Partnercégünk pénzügyi adminisztrációs csapatába keresünk határozott és tapasztalt munkatársat az alábbi pozícióba:

  • Szerződések előkészítése, nyilvántartása
  • Szállítói számlák iktatása, utalásra előkészítése
  • Vevői számlák iktatása, vállalati kintlévőség-kezeléshez kötődő feladatok ellátása
  • Munkavállalók ki- és beléptetésének, illetve a bérszámfejtéshez szükséges adatközlés adminisztratív támogatása
  • Gépkocsi beszerzések kezelése pénzügyi adminisztrációs szempontból
  • Riportok készítése
Várnak csapatukba, ha:
  • Rendelkezel középfokú végzettséggel
  • Legalább 3-5 éves tapasztalatod van pénzügyi asszisztencia területén
  • Szeretsz és tudsz csapatban dolgozni
  • Önállóan, precízen és megbízhatóan végzed a munkádat
  • Felhasználói szinten rendelkezel számítógépes ismeretekkel (MS Word, Excel, Outlook)
  • Kiváló problémamegoldó készség jellemez
  • Rugalmas és nyitott személyiség vagy
  • Rendelkezel középfokú/ kommunikációképes szintű angol nyelvismerettel (főként beszállítókkal való kapcsolattartáshoz szükséges)
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Felsőfokú szakirányú pénzügyi végzettség
Amit Partnerünk cserébe ajánl:
  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő fizetés
  • Céges mobiltelefon, laptop
  • Kiszámítható, rugalmas időbeosztású munkaidő (hétfőtől péntekig 8:30-17:00. között)
  • Céges autó lehetősége
  • Stabil vállalati háttér és hosszútávú munkalehetőség
Munkavégzés helye: Budapest, X. Kerület (Kőbánya-Kispest metróállomás közelében)

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, jelentkezz magyar nyelvű önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Pest megye

Partnerünk egy folyamatosan növekvő vállalkozás, mely kiemelkedő minőségű, non-food világmárkák forgalmazásával foglalkozik. Bővülés céljából keressük új kollégájukat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 20 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Megbízónk 2002-ben alapított, magyar tulajdonú mérnöki vállalkozás, ami jelenleg 80 munkatárssal dolgozik. Küldetésük a fejlett mérnöki szimulációs technológiák és szoftverek népszerűsítése. Az automatizált gépek tervezése és építése során szerzett tapasztalatuk és szakértelmük számos autóipari beszállító, és multinacionális vállalat számára jelent költséghatékony, egyénre szabott megoldásokat. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk az alábbi pozícióba munkatársat:

A hirdetés lejár 7 nap múlva

Partnerünk 30 éve a villamosipari piacon az ország legszínvonalasabb szaküzleteivel működő, magyar tulajdonú vállalkozás. A vállalat kiemelt hangsúlyt fektet a minőségre valamint a vevői elégedettségre, mely nagyban hozzájárult dinamikus növekedésükhöz. Szakmai csapatukba keresnek új munkatársat akár azonnali kezdéssel az alábbi pozícióra: