BÉRSZÁMFEJTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: HR, Munkaügy

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó
ANDA PRESENT GROUP

munkatársat keres.

A pozícióhoz tartozó feladatok:
  • Havi és hóközi bérszámfejtési feladatok ellátása
  • Munkaügyi feladatok ellátása
  • Adatszolgáltatási-, bevallási- és jelentési kötelezettségek teljesítése
  • Munkavállalók be- és kiléptetése
  • Rendszeres és eseti riportok készítése
  • Munkaviszonnyal kapcsolatos igazolások kiállítása
  • Személyügyi és munkaügyi nyilvántartások vezetése
  • Munkaügyi statisztikák elkészítése és továbbítása
  • Munkavállalók tájékoztatása napi kérdésekben
  • Szoros együttműködés, folyamatos egyeztetések külső partnerekkel
Amit Megbízók elvár:
  • Középfokú szakirányú végzettség
  • legalább 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • „B” kategóriás vezetői engedély
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Nagyfokú precizitás
  • Gyors, pontos munkavégzés
  • Önállóság, terhelhetőség
Előnynek minősül:
  • Nexon ismeret
  • Azonnali munkakezdés
Amit kínálnak:
  • Stabil munkahely, határozatlan idejű munkaviszonnyal
  • Béren kívüli juttatások
  • Home office lehetőség
  • Jó hangulatú csapat
  • Igényes és változatos munkahelyi környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • 1087 Budapest, Könyves Kálmán körút 48-52. ÉS 1225 Budapest, Campona utca 1. megosztva
Munkavégzés ideje:
  • Hétfőtől péntekig, 8:30-17:00

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el friss, magyar nyelvű szakmai önéletrajzod, bruttó fizetési igényeddel kiegészítve a JELENTKEZÉS gombra kattintva!