WEBGRAFIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Magyarország piacvezető építőipari szoftverének fejlesztésével foglalkozó ügyfelünk részére keresünk új munkatársat
a vállalat céges arculatának kialakítására és egységesítésére:

WEBGRAFIKUS

pozícióba.
Az alábbi feladatok várnak Rád:
  • Céges arculat kialakításában való részvétel, arculati kézikönyv összeállítása
  • Grafikai koncepciók, tervek, anyagok létrehozása
  • Weboldalon megjelenő grafikai elemek készítése, karbantartása
  • Social media csatornák (Youtube, Instagram, LinkedIn, Facebook) grafikai megjelenésének grafikai támogatása (képek, infografikák) egységesítése, karbantartása
  • Előadás (ppt) sablonok, videó anyagokhoz vágóképek, intrók készítése
  • Kiadványok (print/online) tervezése
  • Sales/marketing kampányok támogatása kreatív ötletekkel, koncepciókkal

Elvárások:
  • Középfokú grafikai, web grafikus végzettség
  • Tapasztalat arculat tervezésben
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Grafikus tervező szoftverek magabiztos ismerete: Photoshop, Illustrator, InDesing, stb.
Előnyök:
  • Webfejlesztési tapasztalat (Wordpress)
  • Videó szerkesztő szoftver ismerete
  • Tervezőgrafikai képzés megléte
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Építőmérnöki ismeretek
Amit a cég nyújt:
  • Tapasztalathoz illő bérezés
  • Év végi prémium
  • Cafetéria
  • Bejárás költségeinek térítése
Munkavégzés helye:
  • Budapest VII. kerület - EMKE Irodaház
Munkaidő:
  • 6 vagy 8 órás munkaidőben végezhető

Amennyiben szívesen csatlakoznál a csapathoz, várjuk frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Webfejlesztéssel és üzemeltetéssel foglalkozó számítástechnikai Megbízónk bővülő csapatába új, lelkes és kreatív munkatársat keresünk webdesign tervezési területre, Budapest belvárosába az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Marketing, PR, Média | Budapest

Megbízónk reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó cég. Marketing csapatuk új munkatársat keres, teljes munkaidőben az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 13 nap múlva