PÉNZÜGYI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk, egy integrált energetikai vállalat, melynek tevékenysége a projektfejlesztéstől, a tervezésen, kivitelezésen, üzemeltetésen át egészen az energiatermelésig és kereskedelemig terjed.

A Társaság portfoliója főleg magyarországi fotovoltaikus naperőművekből áll, de fejleszt akkumulátoros szabályozói központokat és szélerőműveket a Kelet-Európai régióban. A Vállalat célja, hogy a CEE régió egyik meghatározó, integrált megújuló energia termelő vállalata legyen a következő évtizedben.

Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Beérkező számlák ellenőrzése, iktatása
  • Könyvelés előkészítése
  • Számlákkal kapcsolatos információk begyűjtése (számlák igazoltatása, szerződéssel/kötvények/szállítólevelek nyilvántartása stb.)
  • Könyvelők munkájának segítése
  • Folyószámla egyeztetések
  • Kapcsolattartás a partnerekkel pénzügyi területen
  • Utalások rögzítése
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Legalább 3 év tapasztalat hasonló munkakörben
  • Középfokú (pénzügyi, számviteli vagy közgazdasági) végzettség és érettségi
  • Pontos, precíz és lendületes munkavégzés
  • Aktív, felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • Terhelhetőség
  • Megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés
Amit Partnerünk kínál:
  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Rugalmas munkaidő
  • Stabil, megbízható vállalat
  • Csapatépítők, céges rendezvények
Munkavégzés helye: 1013 Budapest, Krisztina krt. 39.

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Partnerünk 1995 óta meghatározó szereplője a magyar felületkezelési szakmának. A technológia teljes vertikumát egyedüliként tudják nyújtani Magyarországon. Ügyfeleik számára segítséget biztosítanak a meglévő technológiák gazdaságos és szakszerű üzemeltetéséhez, illetve az új beruházások előkészítéséhez, meghatározásához is. Minden rendszerüket egyéni igényekre szabva terveznek meg és telepítik a beruházó telephelyén. Csapatukba keresünk új munkatársat

A hirdetés lejár 5 nap múlva

Partnerünk természetes eredetű élelmiszeripari adalékanyagok előállításával és forgalmazásával foglalkozó nagy múltú vállalat. A német családi vállalkozásból világszintűvé fejlődő cég 7 fős budapesti csapatába keresünk új munkatársat a sales-es és logisztikai feladatok, valamint az adminisztratív tevékenység teljeskörű támogatására az alábbi pozícióba (Pályakezdő és néhány év tapasztalattal rendelkező jelentkezőket is szeretettel várunk!):

A hirdetés lejár 26 nap múlva
Marketing, PR, Média | Veszprém megye

Partnercégünk 20 éve napelem rendszerek kiépítésével és szerelésével foglalkozó - zöld energia profilú - dinamikusan fejlődő és nemzetközileg elismert vállalat. A legkorszerűbb gépekkel, szerszámokkal, anyagokkal dolgozik, naprakészen követve az újdonságokat és a folyamatosan bővülő igényeket. Csatlakozz most motiváló, támogató veszprémi csapatukhoz és vegyél részt változatos marketinges, valamint asszisztensi tevékenységekben az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 6 nap múlva