GÉPÉSZ KARBANTARTÓ MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk, kőzetgyapot szigetelőanyag gyártásával foglalkozik.

Most számára keresünk szakembert újonnan induló csapatába Alsózsolcára a következő pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Szigetelőanyag gyártás területen gépész karbantartási feladatok tervezése és végrehajtása
  • Karbantartási anyagok beszerzési és raktározási folyamataiban való aktív részvétel
  • 10-15 fős karbantartói csoport irányítása, szakmai támogatása
  • Felmerülő üzemzavar esetén hibakeresés, hiba okainak feltárása és megszüntetése
  • Szoros kapcsolattartás a termelési részleggel a folyamatos üzemvitel érdekében
  • Biztonságos munkavégzés feltételeinek megteremtése
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Gépészmérnök végzettség
  • Minimum 5 éves gyártói környezetben szerzett munkatapasztalat karbantartás területén
  • Középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (AUTOCAD és SOLIDEDGE alkalmazásokban nagyfokú jártasság)
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Fokozott stressztűrő képesség
  • Rugalmasság, kreatív gondolkodás
Amit Partnerünk kínál:
  • Kimagasló bérezés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Kiemelkedő cafeteria
  • Munkába járás támogatása
Munkavégzés helye: Alsózsolca

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Budapest

Finn partnerünk a világ egyik vezető darugyártója. A cég több mint 16 000 alkalmazottat foglalkoztat 50 országban, és három üzleti területre tagolódik; a szolgáltatás, az ipari berendezések és a kikötői megoldások. A magyar leányvállalat 20 éve alakult, és már évek óta piacvezető a daruzás terén, ahol teljeskörű szolgáltatást nyújt. Csatlakozzon bővülő csapatukba az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 42 nap múlva
Gyártás, Termelés | Nógrád megye

Nógrád megyei autóipari partnerünk a világ egyik vezető autóipari beszállító cégcsoportjának magyarországi leányvállalata. További fejlődésük, növekedésük, valamint stratégiai céljaik megvalósításához a következő munkakörbe várjuk új munkatársukat:

A hirdetés lejár 28 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Partnerünk budapesti telephelyű labordiagnosztikai készülékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó cég. Céljuk, hogy a hematológiai gyakorlatokat a világ minden szegletében elérhetővé tegyék. Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva