MIKROKONTROLLER PROGRAMOZÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest Szeged

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Budapesti és szegedi központtal rendelkező, magyar tulajdonban lévő innovatív vállalkozás keres kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Prototípushoz, illetve sorozatgyártásra szánt piaci termékekhez kapcsolódóan:
  • Mikrokontroller programozás (Atmel, PIC),
  • PLC programozás (C és C++ nyelven, főleg Qt környezetben),
  • Elektronikai tervezés (elsősorban digitális, elvi rajz, NYÁK terv, alkatrészlista),
  • Elektromos ipari vezérlések tervezése, dokumentálása (Eagle, KiCad, Protel 99 SE),
  • Tesztelés, hibakeresés.
Elvárások:
  • Villamosmérnöki VAGY mechatronikai mérnöki végzettség,
  • Lehetsz agilis pályakezdő is, a cégnél van lehetőség szakmai ismereteid elmélyítésére, segítik betanulásodat, VAGY 1-3 év szakmai tapasztalat mikrokontroller programozási/ digitális áramkör-tervezési területen,
  • Budapesti és szegedi irodánkba is keresünk kollégát, szegedi irodánkban PLC programozás területén szerzett tapasztalatodat is kamatoztathatod!
Előnyök:
  • Kommunikációs interfészek ismerete (RS-485, RS-232, CAN, Profibus, Modbus, stb.),
  • Vezeték nélküli technológiák ismerete (LoRa, 5G, stb.),
  • IOT technológiák ismerete,
  • Szenzorok kezelésében szerzett tapasztalat,
  • Ipari szabványok ismerete,
  • Érintésvédelmi ismeretek,
  • Digitális és analóg átviteltechnikai ismeretek,
  • Phyton, STM32, esp32, PIC, atmel ismerete.
Amit a partnerem kínál:
  • Versenyképes fizetés,
  • Intenzív tanulási és fejlődési lehetőség,
  • Támogató, családias légkör,
  • Havi rendszeres céges nap,
  • 20% kedvezmény a cégcsoporthoz tartozó kávézóban,
  • Dolgozóknak ingyenes minőségi kávézási, teázási lehetőség biztosított,
  • Stabil vállalati háttér.
Munkavégzés helye: A cég Budapest III. kerületi (Kaszásdűlő környéke), illetve szegedi irodájába is keresünk 1-1 kollégát.

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 9:00-17:00 között. Ettől eltérő, rugalmas munkarend a Vezetőséggel való egyeztetés alapján lehetséges.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Győr-Moson-Sopron megye

Szeretne egy dinamikusan fejlődő csapat tagja lenni? Szeretné próbára tenni eddig megszerzett tudását? Parterünk repülőgépiparra, védelemre, biztonságra és szárazföldi közlekedésre szakosodott multinacionális elektronikai vállalat, akinek jelenleg bővítés céljából keresünk új kollégát.

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Partnerünk a beléptető rendszerek meghatározó piaci szereplője. Átfogó szolgáltatást nyújtanak a legegyszerűbb beléptető eszközöktől az összetett biztonsági vagy vállalati beléptető- és munkaidő-nyilvántartó rendszerekig. Több évtizede beléptető rendszerek fejlesztésével (szoftver és hardver) foglalkoznak. Dinamikus, mégis emberközeli légkörben dolgoznak, csapatunkat összekovácsolják közös értékeink: az integritás, a kreativitás, a kitartás és a csapatszellem. Csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 4 nap múlva

Megbízónk a legmodernebb elemzési és tervezési követelményeknek megfelelő, könnyen használható, átfogó és rugalmas szoftver fejlesztésével foglalkozik az építőmérnökök számára. Az AxisVM egy gyors, hatékony és átlátható tervezési felületet biztosít a felhasználói számára világszerte. Csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva