ELEKTRONIKAI MŰSZERÉSZ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola Középfokú tanfolyam Szakközépiskola / Technikum Felsőfokú tanfolyam / OKJ Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Budapesti központtal rendelkező, magyar tulajdonban lévő innovatív vállalkozás keres kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Prototípushoz, illetve sorozatgyártásra szánt piaci termékekhez kapcsolódóan:
  • A kutatást végző mérnök által elkészített egység sokszorosítása,
  • Fúrás, faragás, egyszerű kis szériás kábelek gyártása,
  • Alkatrészek beszerezhetőségének felkutatása, rendeléshez előkészítése,
  • Áramkörök kézi beültetése, furatszerelt, THT és SMD alkatrészekkel egyaránt,
  • Mikrokontrollerek firmware-nek feltöltése,
  • Az elkészült áramkörök ellenőrzése és tesztelése,
  • Alkatrészek rendszerezése.
Elvárások:
  • Elektronikai területen szerzett középfokú végzettség,
  • 1-3 év tapasztalat műszerészként, vagy NYÁK forrasztási ismeretek terén,
  • Analóg és digitális eszközök ismerete,
  • Csapatmunkára való képesség,
  • Megoldás-orientált szemléletmód.
Amit a partnerem kínál:
  • Intenzív tanulási és fejlődési lehetőség,
  • Változatos feladatok,
  • Támogató, családias légkör,
  • Havi rendszeres céges nap,
  • 20% kedvezmény a cégcsoporthoz tartozó kávézóban,
  • Dolgozóknak ingyenes, minőségi kávézási és teázási lehetőség biztosított,
  • Stabil vállalati háttér.

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület (Kaszásdűlő környéke)

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 9:00-17:00. Ettől eltérő, rugalmas munkarend a Vezetőséggel való egyeztetés alapján lehetséges.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Országos

Megbízónk egy építőipari műszaki berendezések forgalmazásával és szervizelésével foglalkozó cégcsoport tagja, a világ vezető szállítója a biztonsági és beléptetési megoldások piacán. Automatikus bejárati rendszerek (ajtók, automatikák, kapuk) karbantartási munkálatainak szakszerű elvégzéséhez keres most csapatába új szakembert az alábbi pozícióba, országos munkavégzéssel:

A hirdetés lejár 9 nap múlva
Szakmunka | Bács-Kiskun megye

Partnerünk egy magyarországi gyártóüzem, mely jelenleg 800 munkatársat foglalkoztat. Évente 150 ezer tonna kisállateledelt állítanak elő, melyet 50 európai és Európán kívüli piacon forgalmaznak. Nap, mint nap az Öt Alapelvük mentén működnek: Minőség, Felelősség, Kölcsönösség, Hatékonyság, Szabadság Új beruházásuk miatt létszámukat jelentősen bővítik, ezért keresnek Téged az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva

A hirdetés lejár 4 nap múlva