GRAFIKUS OPERÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Elvárt végzettség: Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Megbízónk reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó ANDA PRESENT GROUP.

Marketing csapatuk

munkatársat keres, teljes munkaidőben.

A pozícióhoz tartozó feladatok:
  • Tervező grafikusok és a marketing munkatársak munkájának támogatása
  • Termékfotók retusálása, előkészítése webshopba és katalógusba
  • Képanyag adatbázis rendben tartása (offline és online)
  • Apróbb tervezői munkák (pl. látványterv készítés stanc alapján, szórólapok, plakátok, névjegyek tervezése)
  • Kiadványok, brosúrák tördelése
  • Kisebb animációk készítése (többnyire PS-ben)
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés (termékfejlesztés, beszerzés stb)
Amit Megbízónk elvár:
  • Középfokú szakirányú végzettség
  • 1-2 év grafikus munkakörben szerzett tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Adobe CC család ismerete – kiemelten: PS, AI, ID, esetleg AE
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
Te vagy az ideális jelölt ha:
  • Portfólió alapján szakmai előéleted felmérhető
  • Gyors és pontos, precíz munkavégzés jellemez
  • Szereted az önálló feladatokat (betanulást követően)
  • Terhelhető vagy és nyitott új ismeretek elsajátítására
  • Tudsz és szeretsz csapatban is dolgozni
Előnynek számít:
  • Animációkészítésben szerzett tapasztalat
  • Corel Draw ismeretek
Amit kínálnak Neked:
  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaviszonnyal
  • Béren kívüli juttatások: Cafeteria (SZÉP kártya), egészségbiztosítás
  • Gyümölcsnap, irodai masszázs, havonta „sikersüti” az eredményes hónapok megünneplésére
  • Próbaidő után home office lehetőség
  • Jó hangulatú csapat
  • Modern, igényes munkahelyi környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig 8:30-tól 17:00 óráig
Munkavégzés helye:
  • 1087 Budapest, Könyves Kálmán krt. 48-52.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el friss, magyar nyelvű szakmai önéletrajzod portfólióddal és fizetési igényeddel kiegészítve a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Webfejlesztéssel és üzemeltetéssel foglalkozó számítástechnikai Megbízónk bővülő csapatába új, lelkes és kreatív munkatársat keresünk webdesign tervezési területre, Budapest belvárosába az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Marketing, PR, Média | Pest megye

Magyarország piacvezető építőipari szoftverének fejlesztésével foglalkozó ügyfelünk részére keresünk új munkatársat a vállalat céges arculatának kialakítására és egységesítésére az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 18 nap múlva