KOZMETIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ügyfelünk Magyarország egyik legprofesszionálisabb szépségklinikája.

Jelenleg csapatbővítés miatt keresünk hozzájuk tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi munkakörbe:

KOZMETIKUS

Feladatok:
  • Általános, valamint gépi, arc és testkezelések,
  • Lézeres szőrtelenítés,
  • Kezelő helység rendben tartása, előkészítése,
  • Aktív részvétel a konzultációkban,
  • Kezelésekkel kapcsolatos adminisztráció elvégzése.

Elvárások:
  • KOZMETIKUS végzettség és min. 3-5 év bármilyen orvosesztétikai eljárásban szerzett tapasztalat,
  • Elhivatottság,
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete,
  • Jó kommunikációs képesség,
  • Vendégorientált, kedves személyiség,
  • Ápolt, esztétikus megjelenés,
  • Nyitottság a képességek fejlesztésére, tanulásra.

Előnyök:
  • Rádiófrekvenciás, arc és testkezelések ismerete,
  • Lézeres szőrtelenítés ismerete,
  • Hidrodermabráziós arckezelések ismerete,
  • Zsírfagyasztásos testkontúrozás ismerete,
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás.

Amit a megbízónk kínál:
  • Kiemelkedő alapfizetés, +bónusz,
  • A pozíció alkalmazotti és vállalkozói státuszban is betölthető!,
  • Lendületes innovatív csapat, támogató vezetőség,
  • Értékes szakmai tudás megszerzése,
  • Legújabb, professzionális gépek és technológiák használata,
  • Megbízható, biztos munkahely.
Munkaidő: Hétfőtől-Péntekig 8:00-16:00 között.

Munkavégzés helye: III. kerület (Kaszásdűlő)

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gomba kattintva!