REGISZTRÁLT MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ügyfelünk folyamatosan növekedő, stabil háttérrel rendelkező egészségügyi szolgáltatások terén működő vállalat, kiknek szerepe a koronavírusos időszak kapcsán fontosabbá vált, mint valaha!

Mintavételi pontjaik mára országosan elérhetőek, ahol a legmagasabb minőségű és gyorsaságú szolgáltatást garantálják. A mintákat saját futárjaik szállítják laborba, melyek elemzésére pedig saját laborkapacitással rendelkeznek. Lelkiismeretes munkájuknak köszönhetően mára több mint 650.000 elégedett Ügyféllel rendelkeznek, segítségükkel több ezer tesztet tudnak elvégezni.

Folyamatosan bővülő csapatukba kollégát keresünk az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:
  • Kimenő/beérkező számlák kezelése iktatása,
  • Tárgyieszköz nyilvántartás vezetése,
  • Bankkönyvelés napi végzése,
  • Vevői és szállítói állomány naprakész könyvelése,
  • Bevallások, statisztikák készítése az illetékes hatóságok,
  • KSH adatszolgáltatások elkészítése,
  • Főkönyvi kivonatok, mérlegek elkészítése,
  • Havi és éves zárási feladatok elkészítése,
  • Költséghelyes könyvelés végzése,
  • Hatósági ellenőrzések lebonyolítása.
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Van minimum 5-10 év tapasztalatod könyvelés területén,
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettséggel rendelkezel,
  • Naprakész tudásod van az adózáshoz kapcsolódó jogszabályok terén,
  • Magabiztosan kezeled az MS Office-t (Excel, Word),
  • Ismersz ERP vállalatirányítási rendszereket,
  • Pontosan és precízen és önállóan végzed a munkád.
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • 2-3 éves könyvelőirodai tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Stabil, megbízható munkahely,
  • Munkatársi kedvezmények,
  • Vállalati laptop és telefon,
  • Heti 1 nap home office lehetőség,
  • Továbbképzések biztosítása,
  • Fiatalos csapat és családias légkör.
Munkaidő: Hétfőtől-Péntekig 9:00-17:00 között, ettől eltérő munkarend a Vezetőséggel való egyeztetés alapján lehetséges.

Munkavégzés helye: III. kerület (Kaszásdűlő környéke)

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gomba kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Partnerünk, egy nemzetközi, laboratóriumi és élelmiszer analitikai szolgáltatásokat nyújtó cégcsoport magyarországi leányvállalata, mely a cégcsoport 17 magyarországi cége részére végzi a könyvviteli és egyéb pénzügyi szolgáltatásokat. Bővülő Budapest, 4. kerületi irodájukba keresünk számukra teljes munkaidőre és határozatlan idejű munkaszerződéssel új munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Pest megye

Megbízónk több mint 50 évet töltött a szabványos és testreszabott csomagolási megoldások széles skálájának kifejlesztésével a vezető globális gyógyszergyártó cégek számára. Magántulajdonban lévő, nyereséges és folyamatosan növekvő cégként 110 főt foglalkoztat Magyarországon. Csapatuk megerősítése miatt keresünk hozzájuk új munkatársat

A hirdetés lejár 26 nap múlva