ÜZLETKÖTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk az AIRPHARM HUNGARY Kft. légi-, tengeri-, közutas szállítmányozással, gyógyszerlogisztikával foglalkozó spanyol tulajdonú vállalkozás.
A magyar piacon több mint 25 éve vannak jelen.
Bővítés céljából keresünk részükre az alábbi munkakörbe új munkatársat:

ÜZLETKÖTŐ
Feladatok:
  • Új ügyfelek felderítése, megkeresése, részükre a cég szolgáltatásainak bemutatása
  • Ajánlattétel az új és a meglevő ügyfelek részére
  • A megszerzett-, meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása, azok megtartása
  • A szállítói kapcsolatok felderítése, bővítése
  • A társaság érdekeinek megfelelő képviselete a megbízókkal és alvállalkozókkal szemben
  • Együttműködés a társaság más szakterületeivel
  • Riportolás a vezetőség felé
Elvárások:
  • Jó kommunikációs készség
  • Önállóság
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Számítógépes irodai alkalmazások megfelelő ismerete
Előny:
  • Nemzetközi szállítmányozásban, gyógyszerlogisztikában szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Jó légkörű munkahely
  • Biztos, multinacionális háttér
  • Versenyképes fizetés + mozgóbér
  • Cégautó, mobil, laptop
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség a munka egy részében
Munkavégzés helye:
  • Vecsés, logisztikai park vagy tárgyalások esetén országosan

Ha szimpatikus a lehetőség kérem pályázza meg magyar nyelvű szakmai önéletrajzával a pozíciót a JELENTKEZÉS gombra kattintva!