IRODAI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy nemzetközi szoftverfejlesztéssel foglalkozó nagyvállalat. Belvárosi irodájuk adminisztratív feladatai ellátására keresnek jelenleg napi 6 órában, akár pályakezdőket is

pozícióba.
Irodai asszisztensként feladataid lesznek:
  • Könyvelési anyagok és számlázás előkészítése
  • Telefonos és e-mailes kapcsolattartás a partnerekkel
  • Hivatalos e-mailek és megkeresések kezelése
  • Iroda életével kapcsolatos hivatalos ügyek általános kezelése
Amit Partnerünk elvár:
  • Középiskolai érettségi
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete; erős Excel tudás
  • Ügyfélorientált hozzáállás
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Teljesítményalapú évvégi prémium
  • Éves cafetéria juttatás SZÉP kártya formájában
  • Utazási hozzájárulás
  • Rugalmas, megértő, fiatalos kollégák
  • Tea, kávé és üdítő fogyasztás az irodában
  • Heti 1 nap Home Office lehetőség
  • Parkolási lehetőség az épületben található 4 szintes parkolóban
Munkavégzéssel kapcsolatos információk:
  • Munkavégzés helye: 1072 Budapest, Rákóczi út 42. EMKE Irodaház
  • Munkaidő: 6 órás munkavégzés; Törzsidő: 10:00-15:00

Amennyiben szeretnél csatlakozni Partnerünk csapatához, küldd el önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Veszprém megye

Partnerünk 2022 tavaszán nyitott balatonfüredi öt csillagos szálloda. Most számára keresünk munkatársat azonnali kezdéssel az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 31 nap múlva