BESZERZÉSI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk budapesti telephelyű labordiagnosztikai készülékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó cég. Céljuk, hogy a hematológiai gyakorlatokat a világ minden szegletében elérhetővé tegyék.

Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • A cég különböző területei /gyártás, kereskedelem, support, fejlesztés/ anyagigényének kielégítése
  • Árajánlatok bekérése, rendelések rögzítése a vállalatirányítási rendszerben (ERP)
  • Teljesítési határidők figyelése (visszaigazolások, beszállítások követése)
  • Folyamatos kapcsolattartás a cég magyar és külföldi beszállítóival
  • Raktárkészlet figyelése és a megfelelő anyagmennyiség biztosítása az igények, az Exact vállalatirányítási rendszer (ERP) és a BOM-ok alapján
  • A beszerző csapat munkájának a segítése a beszerzéssel kapcsolatos egyéb irodai adminisztrációs feladatok elvégzése (adatgyűjtések és kimutatások)
  • Aktív részvétel a cég ISO minőségbiztosítási rendszerének kialakításában, s a rendszer fenntartásában
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Közép szintű számítástechnikai ismeret
  • Logikus, dinamikus gondolkodásmód, problémák esetén gyorsan reagáló, megoldásra és eredményre törekvő személyiség
  • Képesség az önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt
  • Angol középfokú nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Pontos, precíz munkavégzés
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Hasonló területen szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Magas szintű Excel- és adatbázis ismeretek
Amit Partnerünk kínál:
  • Szakmai fejlődést biztosító munkakör
  • Versenyképes fizetés, cafeteria
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Dinamikus, összetartó csapat, kiváló szakember gárda
Munkavégzés helye: 1038 Budapest,  Papírgyár utca 58-59.

Jelentkezz szakmai önéletrajz csatolásával és bérigény megjelöléssel az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Pest megye

Partnerünk egy vezető multinacionális elektronikai vállalat, mely Magyarországon 2 gyárat is üzemeltet. A gyártás mellett olyan logisztikai szolgáltatásokkal is foglalkoznak, mint a nemzetközi fuvarszervezés. Jól beszélsz angolul? Lelkes, motivált személyiség vagy aki szívesen dolgozna multinacionális környezetben? JELENTKEZZ! A pest megyei gyártósori automatizálási részlegük támogatására keresnek most új munkaerőt az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Partnerünk természetes eredetű élelmiszeripari adalékanyagok előállításával és forgalmazásával foglalkozó nagy múltú vállalat. A német családi vállalkozásból világszintűvé fejlődő cég 7 fős budapesti csapatába keresünk új munkatársat a sales-es és logisztikai feladatok, valamint az adminisztratív tevékenység teljeskörű támogatására az alábbi pozícióba (Pályakezdő és néhány év tapasztalattal rendelkező jelentkezőket is szeretettel várunk!):

A hirdetés lejár 19 nap múlva
Ügyfél-, Vevőszolgálat | Pest megye

Partnerünk 1997 óta vannak jelen a piacon, mára már Magyarország vezető mobilszerviz szolgáltatója, közel 300 munkatárssal. Partnereik közé tartozik az ország mindhárom nagy mobilszolgáltatója, valamint mobileszköz gyártó világcégekkel dolgoznak együtt és 2020-ban az egyéni ügyfelek felé is nyitottak. Most számára keresünk szakembert országhatáron túli ügyfeleik számára aktív német nyelvtudással a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva