IT SZOLGÁLTATÁS MENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest Home office

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk 30 éve a magyarországi ICT piac stabil szereplője. Céljuk, hogy segítsék ügyfeleiket abban, hogy egy jól kialakított, megbízható informatikai háttér rendelkezésre állásával a saját üzleti feladataikra fókuszálhassanak.

Most számára keresünk magas szintű hálózati ismeretekkel rendelkező, hálózatbiztonsági szakembert alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Ügyfelekkel kötött szolgáltatási szerződések megismerése és kivonatolása (műszaki vonatkozásban)
  • Új szolgáltatási szerződések kidolgozásában való részvétel, kereskedelmi részleg támogatása
  • Műszaki vonatkozású projektek szervezése/vezetése a belső és külső erőforrások mozgatásával
  • Havi beosztások előkészítése a Teams Shift felületen (projekt vagy feladat vonatkozások figyelembevételével)
  • A vállalat által nyújtott IT Szolgáltatásokra vonatkozóan feladatok megtervezése, szolgáltatások átadás-átvételi folyamatának menedzselése, havi riport vagy projekt esetén teljesítés igazolás készítése
  • Erőforrás igényről vagy kihasználatlanságról jelentések készítése a menedzsment számára
  • A műszak egészére vonatkozó́ fejlődési irányok feltérképezése, fejlesztések kidolgozása belső és ha szükséges külső segítséggel, technikai vagy szervezet szintű̋ fejlesztési javaslatokkal
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, pre-sales feladatok elvégzése a lehetséges fejlesztési irányok meghatározásával (javaslattételek)
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Többéves releváns munkatapasztalat
  • Jó szervező és kommunikációs készség
  • Ügyfélbarát hozzáállás
  • Projekt vezetési ismeretek (Scrum / Kanban)
  • Pontosság és precizitás
  • Önálló munkavégzés
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • B kategóriás jogosítvány
  • IT szolgáltatás menedzsmentben/IT projekt menedzsmentben szerzett szakmai tapasztalat
  • Alapvető IT technológiák ismerete
  • Felsőfokú végzettség
Amit Partnerünk kínál:
  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Stabil háttér
  • Home office lehetőség
  • Összetartó, dinamikus csapat
  • Igényes munkakörnyezet, korszerű munkaeszközök
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos feladatok
Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezz fényképes önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Partnerünk a piackutatás, tanácsadás és fejlesztés specialistája, a telekommunikációs és informatikai szektorokban. Kollégáik szakmai kvalitását éves tervek szerinti folyamatos képzéssel fejlesztik. Jelenleg új kollégájukat keresik, magasan képzett csapatuk élére az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 34 nap múlva

Megbízónk a szellemi tulajdon védelméért jött létre 1896-ban. Ide tartoznak a találmányok, az irodalmi és művészeti alkotások, valamint a kereskedelemben alkalmazott megjelölések, nevek, képek és formák. A kormányzati főhivatal védelmükért jött létre 1896-ban.

A hirdetés lejár 32 nap múlva

Az 1998-as alapítású, magyarországi központú, független, pénzintézeti ügyfelei részére pénzügyi informatikai és tanácsadási szolgáltatásokat nyújtó partnerünk, folyamatosan fejlődő és növekvő fiatal csapatába keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 8 nap múlva