LOGISZTIKAI- ÉS RAKTÁRI CSOPORTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

A Eurofins Technologies egy nemzetközi üzletág a Eurofins Csoporton belül, melynek fő tevékenységi köre bioanalitikai és diagnosztikai teszt kitek fejlesztése, gyártása és értékesítése. A Technologies üzletág elsősorban élelmiszer- és környezetbiztonsági megoldásokkal foglalkozik, kiegészítve azt állategészségügyi és klinikai diagnosztikai alkalmazásokkal. Az üzletág mind harmadik feles partnereket, mind a Eurofins Csoport saját laboratóriumait kiszolgálja termékekkel.

Az üzletág nemzetközi központja Budapesten, a IV. kerületben található, a világpiacot kiszolgáló termelési és logisztikai központtal, melyet 2018-ban alapítottak és azóta is folyamatosan fejlesztik.

A logisztikai csapat bővítése miatt keresünk nekik új munkatársat

munkakörbe.

Feladatok:

  • Logisztikai és raktározási folyamatok működtetése és folyamatos fejlesztése
  • A beérkező áruk fogadásának, beazonosításának, raktárban történő elhelyezésének felügyelete
  • A késztermékek kiszedésének koordinálása a gyártóépület különböző helyein lévő raktárakból
  • A logisztikai csomagok összeállításának koordinálása a megadott csomagolási eljárások szerint
  • A kiszállítások szervezése, csomagfeladások intézése, kapcsolattartás a csomagküldő cégekkel
  • Vállalatirányítási rendszerben az árumozgások (beérkezések, áttárolások, kimenő csomagok) pontos könyvelésének felügyelete
  • A kimenő áruk szállítólevelek, számlák és szükséges egyéb dokumentumok kiállításának koordinálása
  • A logisztikai és raktári csoport vezetése, motiválása és fejlesztése
  • Minőségirányítási rendszer követelményeinek megfelelő folyamat kialakítás, munkavégzés.
  • A logisztikai és raktározási nem megfelelőségekre visszavezethető reklamációk kezelése, kivizsgálásukban aktív, támogató részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat logisztikai és/vagy raktározási területen
  • Legalább1-2 éves vezetői/csoportvezetői tapasztalat
  • MS Office ismerete
  • Önálló munkavégzésben jól érzi magát, vevőcentrikus hozzáállás, pontosság, jó kommunikációs képesség, rugalmasság, problémamegoldás, “can do” hozzáállás

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • ADR, IATA kiszállításokban megszerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Ajánlat:

  • Végzettségtől és tapasztalattól függő versenyképes fizetést
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Próbaidő után céges egészségbiztosítás
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Dinamikusan fejlődő innovatív vállalat stabil háttérrel
  • Csapatmunka egy fiatalos és energikus csapatban
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IV. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy frissített önéletrajzával jelentkezzen a rendszerünkön keresztül.

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Veszprém megye

Stabil munkahelyet keres, ahol modern technológiával és gépekkel dolgozhat? Van már tapasztalata készletgazdálkodásban vagy beszerzésben? Ha eddig minden kérdésre Igen-nel felelt, ez a lehetőség Önnek szól! SENIOR LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR pozícióba keresik bővülő csapatuk új tagját. Speciális műanyagipari csomagolóanyagok gyártásával foglalkoznak, világszerte 850 alkalmazottat számolhattak az idei évben.

A hirdetés lejár 11 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Bács-Kiskun megye

Megbízónk reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó cég. Számukra keresünk most új munkatársat teljes munkaidőben az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 20 nap múlva
Fizikai, Segéd, Betanított munka | Budapest

Megbízónk nagy múlttal és hosszútávú tervekkel rendelkező, vasúti felsővezeték építéssel, és pályaépítéssel foglalkozó vasúti társaság. Központi telephelyén a termelést kiszolgáló raktárában tanulni vágyó, talpraesett új munkatársat keres azonnali munkakezdéssel az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 19 nap múlva