TERMÉKCSOMAGOLÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Fizikai, Segéd, Betanított munka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk, Eurofins Technologies Kft. bioanalitikai és diagnosztikai teszt kitek fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó nemzetközi cégcsoport tagja. Termékeivel mind a külső partnereket, mind a cégcsoport tagjait kiszolgálja.

A budapesti központjukba, az új gyártóegység bővítése miatt keresünk nekik új munkatársat

munkakörbe.

Feladatok:

  • Termékek csomagolása az előírt utasítások szerint
  • Termékek kiszállításával kapcsolatos feladatok
  • Leltározási feladatok
  • Laboratórium munkájához tartozó egyéb tevékenységek végzése (nyilvántartások, dokumentumkezelés, archiválási feladatok, munkakörnyezet tisztán tartása
Elvárások:
  • Alapszintű számítástechnikai ismeret (Excel, Word)
  • Gyors tanulási, jó szervezési és problémamegoldó készség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Rugalmasság és együttműködő készség
Előny:
  • Ipari termelési tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvismeret

Ajánlat:

  • A végzettségnek és tapasztalatoknak megfelelő versenyképes fizetés
  • Dinamikusan fejlődő innovatív vállalat stabil háttérrel
  • Csapatmunka egy fiatalos és energikus csapatban
Munkaidő, munkarend:
  • Hétfőtől péntekig, 8:30-tól 17:00-ig
  • 1 műszakos munkarend
Munkavégzés helye:
  • Budapest, IV. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy frissített önéletrajzával jelentkezzen a rendszerünkön keresztül.

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Megbízónk 20 éve alapított, épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó, szakmailag megbízható, stabil pénzügyi helyzetű magyar vállalkozás. Komplex szolgáltatást nyújt beruházások (pl. áruházak, csarnokok, irodaépületek, köz- és lakóépületek, gyógyszertárak) teljes körű épületgépészeti munkáinak kivitelezésére. Bővülés miatt a műszaki csapatába keresünk új, akár pályakezdő kollégát a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva

Ha épp nemrég szerezted meg építőmérnöki végzettséged és egy dinamikusan fejlődő, modern vállalatnál szeretnéd kamatoztatni friss ismereteidet, akkor itt a lehetőség a számodra! Partnerünk fő profilja a vasbeton és acélszerkezetek, emeletráépítések, illetve meglévő épületek komplex átalakításának megtervezése. Közepes és nagy projektjei által lakóépületek, hotelek, sőt bevásárló- és logisztikai központok megtervezésével is foglalkozik. Két fős szerkezetépítési tervező csapatának keressük legújabb tagját magasépítési területre az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 11 nap múlva
Szakmunka | Pest megye

Partnerünk egy 1992 óta működő hazai vállalkozás, melynek tevékenységi körébe alkatrészek tervezése és gyártása, valamint egyedi forgácsoló szerszámok gyártása is beletartozik. Fontosnak tartják, hogy egyedi igényekre és sürgős esetekre is megoldást kínáljanak partnereiknek és ügyfeleiknek. Hozzájuk keresünk, akár pályakezdő kollégát is az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva