ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Felsővezető

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Megbízónk 1997 óta foglalkozik autók klímarendszeréhez tartozó alumínium csatlakozók előállításával, valamint karosszériaelemek és biztonságtechnikai alkatrészek gyártásával.

Telephelyük Budapesttől 70 km-re található, ide keressük csapatuk új tagját

pozícióba, azonnali munkakezdéssel.
Értékesítési vezetőként leendő feladatai:
  • A 4 fős értékesítési osztály feladatainak megszervezése, szakmai irányítása és ellenőrzése
  • Hazai és külföldi partnerekkel az üzleti kapcsolatok kiépítése, ápolása és fejlesztése, tárgyalások lebonyolítása
  • Árajánlatok elkészítése, megrendelések nyomon követése
  • A termelés és a kereskedelmi tevékenység közötti összhang biztosítása, a vevőszolgálati tevékenység támogatása
  • Ügyfelek fogadása a telephelyen és országos látogatásuk személyesen
Megbízónk elvárásai:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Legalább 5 éves vezetői tapasztalat ezen a területen gyártási környezetben
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás (a napi munkavégzéshez elengedhetetlen!)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Műszaki ismeret
Amit Megbízónk kínál:
  • Pozícióhoz illeszkedő kiemelkedő bérezés
  • Céges gépjármű biztosítása magánhasználatra is
  • Laptop és mobiltelefon
  • Biztos és hosszútávú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő cégnél
  • Ingyenes kávé és ásványvíz fogyasztás
  • Modern és jól felszerelt konyha és irodai környezet
  • Családias és fiatalos csapat
A munkavégzés részletei:
  • Munkavégzés helye: Szentlőrinckáta
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig 7-15 óráig vagy 8-16 óráig.
Kattintson a Jelentkezés gombra és küldje el önéletrajzát!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Vezetői pozíciók | Jász-Nagykun-Szolnok megye

A szolnoki székhelyű Megbízónk 1991-​ben alakult és kezdte meg működését vendéglátás, majd élelmiszer nagyk­ereskedelmi tevékenységgel. Megbízónk elsősorban a gasztropiacon folytatja tevékenységét mely mára már az ország több megyéjét is lefedi. Logisztikai bázisuk élére keressük új munkatársukat bővülés céljából az alábbi pozícióba, akár azonnali munkakezdéssel.

A hirdetés lejár 23 nap múlva