HORECA TERÜLETI KÉPVISELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk 1862 óta prémium kávét és teát hoz az ügyfeleknek, és prémium forró italokat kínál. Több mint 150 éves tapasztalattal és innovációval a hátuk mögött büszkén szolgálják ki 50 000 ügyfelüket világszerte.

Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A következő feladataid lesznek:
  • Aktívan részt veszel az új partnerek felkutatásában, szerződések megkötésében
  • Piaci információkat gyűjtesz, javaslatokat teszel kihelyezésekre, POS anyagok kialakítására, rendszeresen látogatod a vendéglátóegységeket
  • Gondoskodsz a magas színvonalú végrehajtásról az üzleti célok elérése érdekében trade marketing aktivitásokat, promóciókat valósítasz meg
  • Figyelemmel kíséred a kihelyezett kávéberendezések és őrlők állapotát
  • Személyes kapcsolattartás a cég meglévő és potenciális ügyfeleivel
  • Az ügyfél igényeinek megfelelő kalkulációk, ajánlatok elkészítése és azok nyomon követése
  • Az elvárt dokumentációk és riportok pontos vezetése a vezetők részére
  • Tevékenységét önállóan, tudatosan tervezze, fejlessze annak hatékonyságát, a cég értékeivel, az értékesítési -tervekkel és a vonatkozó utasításokkal összhangban
  • Versenytársak tevékenységének folyamatos nyomon követése
  • Rendszeres riportok készítése
  • A látogatások és ajánlatok, szerződések adminisztrációja CRM rendszerben, riportok készítése az értékesítési vezető részére
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Műszaki affinitás
  • Kiemelkedő tárgyalási, prezentációs, lezárási és problémamegoldó készség
  • A kapott és saját maga által létrehozott lead-ek menedzselése az értékesítés során, igazodva a vállalati elvárásokhoz
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Sikerorientált és motivált hozzáállás
  • Jó szervező és időgazdálkodási készség Határozottság, kreativitás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, (kiemelten Excel, Word, PowerPoint)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Legalább 2 év HORECA szegmensben szerzett értékesítési tapasztalat
Amit Partnerünk kínál:
  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő fizetés
  • Céges autó
  • Céges mobil telefon és céges tablet
  • Képzések és szakmai támogatás
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Stabil hátterű, nemzetközi vállalat
Munkavégzés helye: Kelet-Magyarország

Jelentkezz magyar nyelvű szakmai önéletrajz és motivációs levél csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Békés megye

Partnerünk kizárólag magyar tulajdonban lévő, 1995-ben családi vállalkozásként alapított cég, mely dinamikus fejlődést követően ma Magyarország meghatározó terménykereskedő és inputanyag értékesítő vállalata. Céljuk hosszú távú partnerségi kapcsolatok kialakítása és megbízható, stabil gazdasági pozíciójuk fenntartása. Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Partnerünk 1862 óta prémium kávét és teát hoz az ügyfeleknek, és prémium forró italokat kínál. Több mint 150 éves tapasztalattal és innovációval a hátuk mögött büszkén szolgálják ki 50 000 ügyfelüket világszerte. Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk 30 éve van jelen a magyarországi építőanyag kereskedelmi piacon. Korszerű építési megoldásokkal, rugalmas ügyfélkezeléssel valamint a széleskörű és magas színvonalú szaktanácsadással építik és ápolják vevőkapcsolataikat. Országos hálózatuk 18 telephelyen működik. Most számukra keresünk szakembert Budapesten megnyílt burkolóanyag és világítástechnika bemutatótermükbe, az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva