MÉRNÖK ÜZLETKÖTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Középfok szóban és írásban

Megbízónk a Kematechnik Innomontage Kft. 1995 óta meghatározó szereplője a magyar felületkezelési szakmának.
A technológia teljes vertikumát egyedüliként tudják nyújtani Magyarországon.
Ügyfeleik számára segítséget biztosítanak a meglévő technológiák gazdaságos és szakszerű üzemeltetéséhez, illetve az új beruházások előkészítéséhez, meghatározásához is.
Minden rendszerüket egyéni igényekre szabva terveznek meg és telepítik a beruházó telephelyén.

Csapatuk bővítése miatt keressük új tapasztalt munkatársukat

pozícióba.

A leendő munkatárs feladatai:
  • Komplett felületkezelő technológiai sorok értékesítése
  • Új partnerkapcsolatok felkutatása, meglévő kapcsolatok ápolása
  • Árajánlatok, megrendelések kidolgozása, nyomon követése
  • Vevői igények felmérése, termékinformációk átadása, szaktanácsadás
A pozícióhoz tartozó elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Műszaki értékesítési területen szerzett 3-5 éves munkatapasztalat
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Jó szervezői és határozott, magabiztos kommunikációs készség
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség, vevőorientáltság
Amit Megbízónk ajánl:
  • Versenyképes bérezés (alapbér + teljesítményarányos prémium rendszer, cégautó)
  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Stabil háttér, kitűnő munkahelyi körülmények
  • Változatos feladatok
Foglalkoztatás jellege:
  • Teljes munkaidő
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XXII. kerület

Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődésed JELENTKEZZ!

Küldd el számunkra friss magyar nyelvű önéletrajzod a bérigényed megjelölésével
a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Országos

Megbízónk német tulajdonú, a nemzetközi piacon vezető pozíciót betöltő vállalat, akik orvostechnikai termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkoznak. Világszerte több mint 15 000 személyt foglalkoztat, és több mint 190 országban van jelen, Megbízónk technológiáit az egész világon ismerik és használják. Jelenlegi csapatuk bővítése céljából keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 19 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Csongrád megye

Megbízónk újonnan felépített gyártóüzemeiben több, mint 500 féle háztartási tisztítószert, testápolási terméket, valamint kórházi és lakossági fertőtlenítőt gyárt. Értékesítési csapatuk élére keressük új kollégájukat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 11 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Győr-Moson-Sopron megye

Szeretnél egy biztos munkahelyet, ahol biztosítva van a karriered és a fejlődési lehetőség? Szeretnél egy összetartó, dinamikus csapat tagja lenni? Akkor jelentkezz az alábbi pozícióra! Partnerünk nemzetközi projekttapasztalattal rendelkező szakembereket kínál különféle ágazatok számára, a 2014-ben létrejött cég Győrben és Budapesten is rendelkezik telephellyel. SAP® partnerként fejlesztőik és tanácsadóik elsősorban SAP® ERP, CRM és IS-U területeken tevékenyek, de egyedi megoldásokat is kínálnak SAP®-tól független területeken. Értékesítési csapatuk erősítésére keresnek Győrbe ÉRTÉKESÍTÉS TÁMOGATÓ munkatársat

A hirdetés lejár 10 nap múlva