VEGYÉSZTECHNIKUS, VEGYÉSZ/VEGYÉSZMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Veszprém megye

Munkaterület: Vegyipar, Gyógyszer

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Partnercégünk iparágában piacvezető magyar gyártócég, melynek megbízói közé tartoznak nagy, multinacionális cégek és kisebb vállalatok egyaránt. Bővülés miatt kémiai analitikai laborukba keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

Vegyésztechnikus végzettségű pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Feladataid az alábbiak lesznek:
  • Kémiai laboratóriumi analitikai vizsgálatok végrehajtása és dokumentálása az ISO 9001:2015 minőségirányítási rendszernek megfelelően
  • Növényvédőszer gyártás és kiszerelés analitikai támogatása
  • Kémiai laboratóriumi analitikai módszerek fejlesztésében való részvétel
Megbízónk elvárásai:
  • Minimum középfokú vegyésztechnikusi végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Jó kommunikáció képesség, önálló precíz munkavégzés
Amit a megbízónk kínál:
  • Felelősségi körhöz és szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés
  • Cafeteria
  • Bónusz
  • Bejárási támogatás (100%-os)
  • Extra szabadnapok megszerzésének lehetősége
  • További extra, személyre szabott juttatások
Munkaidő: Napi 8 óra heti váltott műszakban (5:40 - 14:00; 13:40 - 22:00; 21:40 - 6:00)

Munkavégzés helye: Berhida (Veszprém megye)

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, az alábbi gombra kattintva adhatod le jelentkezésed, önéletrajzod csatolásával:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk egy német tulajdonban lévő vegyi és műanyagforgalmazó vállalat, amely Európában és Ázsiában is jelen van. Több mint 50 éve, 50 országban sikeres értékesítési és beszerzési piaccal rendelkezik. Jelenlegi csapatuk bővítése céljából keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 15 nap múlva