TENGERI SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk a magyar szállítmányozási piac élmezőnyébe tartozó, több mint 20 éve jelen lévő vállalat. Egy német tulajdonban levő cégcsoportnak a tagja amely a nemzetközi logisztika világának egyik legfontosabb szereplője. A szállítmányozás teljes spektrumát lefedi, legyen szó akár közúti, vasúti, légi vagy tengeri szállítmányozásról. Mindezt teszi közel 400 munkavállalóval, 5 magyarországi telephelyen.

Csapatukba keresünk új kollégát

pozícióba.
Feladatok:
  • Tengeri szállítmányozási feladatok lebonyolítása
  • Fuvarszervezés, szükséges dokumentumok kiállítása, szállítmányok nyomon követése
  • Kiszállítások napi útvonal tervezése
  • Folyamatos kapcsolattartás a megbízókkal, kiemelt ügyfelek kezelése
  • Külföldi partnerházzal való kapcsolattartás (idegennyelvű kommunikáció írásban és szóban)
  • Teljes körű adminisztráció a szállítmányozási feladatok elvégzése során
  • Értékesítéssel való szoros együttműködés, esetenként árajánlat készítés, illetve reklamációk kezelése
  • Napi riportok készítése
Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Minimum 2 éves tapasztalat tengeri VAGY légi logisztikai szolgáltatás területén
  • Kommunikáció képes aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban mindennap használni fogod)
  • Magabiztos fellépés, jó megjelenés
  • Kiváló kommunikációs készség
Amit a cég kínál:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • SZÉP kártyán havi nettó 12.500 Ft juttatás
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Cégen belüli szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Kiszámítható munkakörülmények, stabil háttér

Munkavégzés helye:

  • Szigetszentmiklós

Kattints a jelentkezés gombra, és küldd el az önéletrajzod!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Szeretne részt venni a világ egyik vezető szállítmányozási és logisztikai vállalatának munkájában? Szívesen csatlakozna egy dinamikusan fejlődő nemzetközi csapathoz? Itt a lehetőség, hogy egy profi csapat vezetője lehessen! Partnerünk skandináv központú globális szállítmányozó és logisztikai szolgáltató cég, mely közúti/légi/vízi szállítmányozásban is érdekelt. Most lengyel közúti fuvarszervező csapatuk megerősítése végett keresnek nemzetközi közúti fuvarszervezési tapasztalattal rendelkező senior kollégát, aki szívesen törne csoportvezetői babérokra, és ismeri a kelet-közép-európai szállítmányozási piacot. Csatlakozzon most csapatukhoz az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 34 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Pest megye

Partnerünk egy vezető multinacionális elektronikai vállalat, mely Magyarországon 2 gyárat is üzemeltet. A gyártás mellett olyan logisztikai szolgáltatásokkal is foglalkoznak, mint a nemzetközi fuvarszervezés. Jól beszélsz angolul? Lelkes, motivált személyiség vagy aki szívesen dolgozna multinacionális környezetben? JELENTKEZZ! A pest megyei gyártósori automatizálási részlegük támogatására keresnek most új munkaerőt az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Megbízónk a magyar szállítmányozási piac élmezőnyébe tartozó, több mint 20 éve jelen lévő vállalat. Egy német tulajdonban levő cégcsoportnak a tagja amely a nemzetközi logisztika világának egyik legfontosabb szereplője. A szállítmányozás teljes spektrumát lefedi, legyen szó akár közúti, vasúti, légi vagy tengeri szállítmányozásról. Mindezt teszi közel 400 munkavállalóval, 5 magyarországi telephelyen. Csapatukba keresünk új kollégát

A hirdetés lejár 26 nap múlva