SZERVIZTECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk az egyik vezető after-sales szolgáltatásokat nyújtó cég a régióban. A cég fő profilja a mobiltelefonok javítása.
A több mint 300 főt foglalkoztató vállalat többek között az alábbi gyártók hivatalos magyarországi szerviz partnere: Samsung, Apple, Huawei, Xiaomi, LG, Asus, Alcatel, CAT , Lenovo, Blackberry, Oppo, Realme.

Csapatuk bővülése céljából keresünk most új kollégákat az alábbi pozíció betöltésére:

Az alábbi feladatok várnak majd rád:
  • Mobiltelefonok, prémium háztartási és szórakoztató elektronikába tartozó készülékek szervizelése
  • Beérkezett készülékek diagnosztizálása, hibakeresés
  • Mobiltelefonok modul szintű javítása, alkatrészek cseréje
  • Szervizadminisztráció készítése, munkalapok rögzítése
  • Dokumentumok és tartozékok meglétének ellenőrzése
  • Gyártói előírásoknak megfelelő tesztelés, ellenőrzés elvégzése
A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:
  • Érdeklődsz műszaki dolgok iránt
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod van
  • Összeszerelésben, egyedi gyártásban szerzett tapasztalatod van
  • Megbízható számítástechnikai ismeretekkel rendelkezel (gyakorlott Windows felhasználó vagy)
  • Zsigereidben van a szerelés
  • Szeretnél egy folyamatosan fejlődő iparágban dolgozni
  • Jó problémamegoldó készséged van
Előnyt jelent:
  • Az elektronikai vagy mechanikai műszerész esetleg mechatrotechnikusi végzettség
  • Forrasztási gyakorlat
  • BGA gép (alkatrész-beültető gép) kezelésének ismerete
Amit Partnerünk kínál:
  • Szenioritástól függő bérezési rendszer + havi bónusz kifizetés, kiemelkedő teljesítmény esetén
  • Mobiltelefon előfizetés céges flottában
  • Bejárási támogatás
  • Bruttó 30.000 Ft Cafeteria jogosultság
  • Megbízható, stabil munkalehetőség
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget képzésekkel, karrierutakkal
  • Laza, családias hangulat, céges programok, rendezvények
  • Az egészséges életmód támogatása (rendszeres gyümölcsnapok, AYCM tagság lehetősége)
Munkavégzés helye: Budaörs

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Megbízónk klíma- és légtechnikai berendezések értékesítésével, telepítésével, valamint gépészeti kivitelezéssel foglalkozó cég, mely széles körben ismert a hazai piacon. Bővülés miatt most új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba.

A hirdetés lejár 5 nap múlva

Törökbálinti székhelyű megbízónk, a HYUNDAI WIA CNC szerszámgépek hazai kizárólagos forgalmazója. A forgácsoló szerszámgépek teljes portfólióját kínáljuk. Olyan partnerei vagyunk Ügyfeleinknek, akik komplett megoldásokat kínálnak. Fő feladataink a megfelelő fémipari technológiai szállítása, szerszámgépek kereskedelme, installálása, termelésbe való bevezetése, szervizelés, gyári alkatrészek biztosítása. Bővítjük szerviz csapatunkat, jelentkezz még ma, és csatlakozz hozzánk! Az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat:

A hirdetés lejár 7 nap múlva
Szakmunka | Budapest

Partnerünk célja, a cég alapításkor a környezetbarát festési technológiák elterjesztése volt. Szolgáltatásuk teljes körű, mely tartalmazza a technológia tervezését, a gyártmánytervezést, a gyártást, a fővállalkozást, kulcsrakész üzemek, vagy egyes részelemek kivitelezését, szervizét vevőszolgálatát. Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva