PARTNER KAPCSOLATTARTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Ügyfél-, Vevőszolgálat

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Német Felsőfok szóban és írásban

Partnerünk 1997 óta vannak jelen a piacon, mára már Magyarország vezető mobilszerviz szolgáltatója, közel 300 munkatárssal.  Partnereik közé tartozik az ország mindhárom nagy mobilszolgáltatója, valamint mobileszköz gyártó világcégekkel dolgoznak együtt és 2020-ban az egyéni ügyfelek felé is nyitottak.

Most számára keresünk szakembert országhatáron túli ügyfeleik számára
aktív német nyelvtudással a következő pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Partnerekkel való kapcsolattartás német nyelven
  • Napi folyamatok optimalizálása és ellenőrzése, szükség szerint beavatkozás
  • Kiemelt projektek menedzselése, folyamatok irányítása
  • Partnerkapcsolatok kezelése, tárgyalások lebonyolítása
  • A dokumentációk folyamatos frissítése, karbantartása
  • Riportok, statisztikák, elemzések és kimutatások készítése
  • Együttműködés a cégen belüli társosztályokkal
  • Felmerülő panaszok kezelése
  • Az adminisztrációs csoportvezetők munkájának támogatása
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Középfokú végzettség
  • Német tárgyalóképes nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (minimum 1-3 év)
  • Jó kommunikációs készség
  • Segítőkészség, problémamegoldó készség
Amit Partnerünk kínál:
  • Stabil hosszú távú munkalehetőség
  • Bejárási támogatás
  • A próbaidő elteltével Cafeteria
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, képzésekkel, karrier utakkal
  • Megbecsülés, elismerés (törzsgárda jutalom)
  • Családias, jó hangulat csapat és céges programok
  • Az egészséges életmód támogatása (gyümölcsnap, kedvezményes sportolási lehetőség)
  • Munka-magánélet egyensúly támogatása (széleskörű szociális juttatások)
Munkavégzés helye: Budaörs

Jelentkezz szakmai önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Pest megye

Partnerünk egy vezető multinacionális elektronikai vállalat, mely Magyarországon 2 gyárat is üzemeltet. A gyártás mellett olyan logisztikai szolgáltatásokkal is foglalkoznak, mint a nemzetközi fuvarszervezés. Jól beszélsz angolul? Lelkes, motivált személyiség vagy aki szívesen dolgozna multinacionális környezetben? JELENTKEZZ! A pest megyei gyártósori automatizálási részlegük támogatására keresnek most új munkaerőt az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Partnerünk természetes eredetű élelmiszeripari adalékanyagok előállításával és forgalmazásával foglalkozó nagy múltú vállalat. A német családi vállalkozásból világszintűvé fejlődő cég 7 fős budapesti csapatába keresünk új munkatársat a sales-es és logisztikai feladatok, valamint az adminisztratív tevékenység teljeskörű támogatására az alábbi pozícióba (Pályakezdő és néhány év tapasztalattal rendelkező jelentkezőket is szeretettel várunk!):

A hirdetés lejár 19 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Partnerünk budapesti telephelyű labordiagnosztikai készülékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó cég. Céljuk, hogy a hematológiai gyakorlatokat a világ minden szegletében elérhetővé tegyék. Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva